Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Pieśń Duszy

om-tree-of-life-meditation-laura-iverson

PIEŚŃ DUSZY 🎼🎶🎵

Bo wiesz jak to jest, Dusza ma nieograniczone możliwości i nieskończoną ilość pomysłów i tylko przebiera nogami, żeby wprowadzić je w życie, bo one wszystkie są genialne…
Ale jest coś, co stoi jej na przeszkodzie. Tym czymś jest to, że przeważnie człowiek, nie jest w stanie usłyszeć jej głosu, bo zajety jest walką o przetrwanie w tym trudnym świecie. Cały czas odgania się od niej jak od natrętnej muchy i powtarza zniecierpliwiony: nie teraz, to przecież niemożliwe, to się nigdy nie uda, jesteś szalona, daj spokój, są ważniejsze rzeczy do zrobienia….

A ona usycha pomału,
i zamyka się w sobie…

I coraz cichszy jest jej głos bo wie, że i tak jej nie posłuchasz, i tak jej nie zaufasz…
Nie jesteś w stanie uwierzyć, że ona przecież chce dla Ciebie jak najlepiej, chce żebyś był szczęśliwy, chce żebyś robił to, co kochasz, to do czego zostałeś stworzony, bo tylko wtedy poczujesz, że żyjesz naprawdę, a ona poczuje to razem z Tobą….

Ale żeby ją usłyszeć trzeba się na chwilę zatrzymać. Trzeba posłuchać co ma Ci do powiedzenia. Trzeba zaufać jej mądrości….
Jeśli czujesz, że życie przecieka Ci przez palce, jeśli czujesz, że czegoś szukasz i ciągle nie możesz tego znaleźć, być może warto spróbować zrobić coś inaczej niż do tej pory?
Skoro to się nie sprawdza, czemu uparcie odtwarzasz tę samą płytę?
Może czas posłuchać Pieśni Duszy?

Kurcze, ten post miał wyglądać inaczej…
Te słowa popłynęły prosto od Niej…

Moja Dusza ma wiele talentów, ale jej sztandarową misją jest wyszukiwanie talentów innych Dusz i wydobywanie ich na powierzchnię jak najcenniejszych skarbów…
To jest coś, co kocha najbardziej. To ona oczywiście wymyśliła kolejny sposób na to, jak można robić to częściej 😊

Natura aż prosi teraz, żeby korzystać z jej darów, dlatego powstał pomysł sesji w lesie, w czasie której pomogę Ci skontaktować się z Twoją Duszą. Razem odkryjemy z jaką misją przyszedłeś na ten świat, czym Twoja Dusza chce się dzielić, do czego została stworzona, jaką chce śpiewać pieśń…

Czas trwania sesji: ok. 3 godz.
Inwestycja: 350 zł

#pieśńduszy, #misjaduszy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: