Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Przesłania Duszy

Bliźniacze Płomienie

16

Bliźniaczy Płomień to wymysł waszego umysłu, który tęskni za Źródłem. Tęsknisz za sobą samą. Skoro wszystko jest JEDNYM nielogiczne jest nawet, że gdzieś tam istnieje twój Bliźniaczy Płomień, twoja druga połowa. Jaka połowa, skoro jesteś CAŁOŚCIĄ ? Pochodzisz ze Źródła, jesteś Źródłem, zarówo ty jak i wszyscy którzy cię otaczają. Wszystkie Istoty jakie istnieją, wszystko pochodzi ze Źródła, wszystko JEST ŹRÓDŁEM. Zatem jeśli za kimkolwiek tęsknisz, wiedz że jest to tęsknota za poczuciem siebie jako Źródło. Bliźniaczy Płomień nie istnieje. Został zakodowany w waszej podświadomości przez was samych po to, byście tęskniąc szukali SIEBIE. Tęsknota sprawia, że poszukujemy, a szukając w końcu znajdujemy. Nadchodzi czas, w którym dowiadujemy się, że tęskniliśmy sami za sobą. A zatem dążcie raczej do tego, by w każdej Istocie widzieć swój Bliźniaczy Płomień, bo tak w istocie JEST. Wszyscy JESTEŚCIE JEDNYM.

Przesłanie od Gai – o emocjach

10

Ja, wasza Matka Gaja, chciałabym opowiedzieć wam o emocjach. Wy jako ludzie jesteście unikalni we Wszechświecie właśnie ze względu na swoje emocje. To one właśnie odróżniają was od wszystkich innych Istot, które istnieją. Emocje są waszym błogosławieństwem, ale są też często przekleństwem. Błogosławieństwem są wtedy, gdy panujecie nad nimi, gdy macie świadomość tego co się dzieje i nie pozwalacie emocjom na to, aby was zalały. Przekleństwem są wtedy, gdy to one pochłaniają was całkowicie, sprawiają że przestajecie być sobą, a stajecie się swoimi emocjami – rozedrganymi, buzującymi, szalejącymi czy porywczymi. Emocje zostały wam dane po to, byście mieli łatwiejszy dostęp do tego, jaką drogą kroczycie. Czy jest to droga, która prowadzi do wnętrza waszej Istoty, czy droga która sprawia, że się od tego oddalacie. Taki jest sens istnienia emocji. Ale ten sens gdzieś po drodze się zagubił i sprawił, że często emocje zamiast pomagać, opanowują was.

Wiem, już słyszę wasze obawy: Ale jak to ? Mamy pozbyć się emocji ? Przecież wtedy przestaniemy być ludźmi ! My tak nie chcemy !
Zgadzam się, ja też tego nie chcę i nikt od was nie wymaga pozbywania się emocji. Czemu mielibyście się pozbywać drogowskazu czy mapy ? Przecież to bez sensu. Jeśli chcecie dotrzeć do Źródła, do sedna tego kim jesteście potrzebna wam jest mapa, a tą mapą są właśnie emocje. Cała sztuka w postępowaniu z emocjami polega na tym, by sobie je UŚWIADAMIAĆ i pracować z nimi ŚWIADOMIE. A co to znaczy po ludzku ?
Załóżmy, że ktoś z was poczuje głęboki smutek spowodowany stratą. Nie znaczy, że macie te emocje wyprzeć. Przeciwnie – czujecie smutek, ból i rozpacz – poczujcie to bardzo mocno, zanurzcie się w tym tak długo, jak długo potrzebujecie. W tym czasie z wnętrza waszej Istoty, z serca otulajcie te emocje miłością tak długo, aż poczujecie, że one w tej miłości się rozpuszczają, rozpływają. I wiedzcie jedną, bardzo ważną rzecz. Jeśli tak postąpicie, jeśli uda wam się otulić swój żal do końca sprawicie, że inni, którzy przeżywają to samo dostrzegają światełko w tunelu. Tworzycie taką ścieżkę energetyczną, którą inni mogą podążać. A co się dzieje, jeśli rozpaczamy bez końca, rwiemy włosy z głowy, trwamy w nieprzemijającym żalu ? Sprawiamy, że innym jest DUŻO CIĘŻEJ wyjść z takiego stanu.
Pamiętajcie moje Dzieci, wszyscy jesteście połączeni. Nic co robisz, nie pozostaje bez znaczenia dla całej reszty świata. Weźcie sobie do serca moje słowa.

Prawdziwy Nauczyciel

 11

Prawdziwy Nauczyciel to ten, który nie podaje ci gotowej recepty na życie, ale mobilizuje do tego byś lekarstwo znalazł sam. Prawdziwy Nauczyciel nie wciska ci swojej prawdy, ale powtarza: „Jeśli tak czujesz w sercu, wiedz że to jest twoja prawda”. Prawdziwy Nauczyciel swoją osobą inspiruje nas do własnych poszukiwań. Prawdziwy Nauczyciel nie przywiązuje do siebie, ale dba o to byś samodzielnie kroczył przez życie. Prawdziwy Nauczyciel kocha wszystkich jednakowo mocną miłością nie wyróżniając nikogo, nawet ukochanego zdawałoby się ucznia. Prawdziwy Nauczyciel daje nam całkowitą wolność i nawet jeśli chcemy popełniać błedy, on je akceptuje. Prawdziwy Nauczyciel dając nam całkowitą wolność uczy nas tego, byśmy i my dali tę wolność jemu. Każdy z nas ma swoją własną drogę, swoją misję do spełnienia. Prawdziwy Nauczyciel uczy szanować KAŻDĄ drogę i KAŻDĄ misję. I chociaż serce ci pęka, zrozumiesz pewnego dnia, że Prawdziwy Nauczyciel pójdzie kiedyś własną drogą, a ty pozostaniesz na swojej drodze wypełniając to, do czego zostałeś stworzony.

Mam niebywałe szczęście, że spotkałam na swojej drodze Prawdziwego Nauczyciela i wiem, że kiedy przyjdzie czas każde z nas pójdzie swoją drogą. Ludzkie serce cierpi, ale Dusza wie, że i tak zawsze będziemy już razem, bo wszyscy pochodzimy ze Źródła, wszyscy JESTEŚMY ŹRÓDŁEM. Dusza wie, że to ona stworzyła Prawdziwego Nauczyciela, po to by pełniej doświadczać siebie. Ale wiedząc to wszystko i tak nie ma słów, które mogłyby wyrazić wdzięczność dla Prawdziwego Nauczyciela…

Przesłanie dla Mężczyzn – Joszua

Jezus_swiatlo

Jest bardzo ważne, by mężczyźni odnaleźli swoją prawdziwą moc. Siła i moc, którą mają teraz wynika z Ego, wynika z poczucia kontrolowania wszystkiego, wynika z poczucia, że są silni, i muszą być silni, bo tego się od nich wymaga. Ale mężczyzna mimo, że jest potężną Istotą, musi wreszcie dopuścić do głosu swoją kobiecą naturę. Żeby dojrzeć do swojej pełni mężczyzna winien zaakceptować fakt, że w jego energetyce jest też kobieta. Powinien pielęgnować innymi słowy cechy takie jak delikatność, współdczuwanie, czy czułość. Odwieczna walka kobiety z mężczyzną bazuje na poczuciu krzywdy. Kobiety uważają się przez mężczyzn poniżane, a mężczyźni zarzucają kobietom zdradę. Zdrada jest dla mężczyzny najbardziej bolesnym doświadczeniem jakiego doświadcza tu, na Ziemi. Przez setki lat obwinia o zdradę kobietę, dlatego pozwala sobie w rewanżu ją poniżać. Poniża ją po to, by usprawiedliwić siebie. Ma do tego prawo, skoro kobieta go zdradziła. Ale prawda jest inna. To mężczyzna zdradza sam siebie zaprzeczając swojej Istocie. Wypierając z podświadomości swoją kobiecą naturę, zdradza sam siebie. Nie może być pełnią, jeśli nie zrozumie, że mężczyzna to nie taran niszczący wszystko na swojej drodze, ale bardzo czuła, świadoma i delikatna Istota. W tej delikatności tkwi siła. Dopiero pozwalając sobie na współodczuwanie mężczyzna jest w stanie rozwinąć cały swój potencjał. Jeśli zacznie odczuwać sercem to, co się dzieje w jego relacjach z innymi ludźmi, wtedy dopiero z pełną świadomością będzie mógł użyć swojej mocy. Połączenie tych dwóch, wydawałoby się, przeciwstawnych energii sprawi, że kumulacja mocy będzie ogromna.

Przesłanie dla Kobiet – Maria Magdalena

karina

Teraz, w tym momencie bardzo ważne jest, by kobiety zaakceptowały każdy swój aspekt. Przez tysiąclecia kobiecość była niszczona, palona i gwałcona, po to byście nauczyły się szacunku do siebie, do swoich pięknych ciał. To co działo się z wami przez wszystkie wasze wcielenia nie zniknęło. Wszystkie te emocje bólu, cierpienia, poniżenia i strachu – one wszystkie tkwią w waszych ciałach jak ciernie. Tych cierni jest czasem mniej a czasem więcej, ale one są w każdej z was. Nigdy nie dojdziecie do swojej pełni, jeśli nie wyciągniecie z ciała tkwiących w nim cierni upokorzeń nagromadznych przez lata. Przez wszystkie te wcielenia obwiniałyście mężczyzn za wszystkie wasze krzywdy. Między wami zrodziła się walka, która trwa po dziś dzień. Kto kogo bardziej skrzywdził ? Ale to nie tak, nie tędy droga. Oni – mężczyźni – robili to tylko po to, by pokazać wam, że nie szanujecie siebie i swoich ciał. Robili to z miłości do was, robili to często wbrew sobie, najczęściej nieświadomie. Jedyną drogą by pozbyć się cierni, jest zaakceptowanie i otulenie miłością tej części was, która pozwoliła na to, by być poniżaną, gwałconą czy wykorzystywaną. Wasza seksualność niosła tak wielką moc, że postanowiłyście się ukarać, postanowiłyście ją upodlić tylko po to, by nie doszła ona do pełni swych mocy. Same sobie to stworzyłyście, bo nie byłyście gotowe na przyjęcie i ogarnięcie tej wielkiej mocy, którą niesie dla was energia seksualna. Dlatego zakończcie spory z mężczyznami. Wybaczcie sobie, że pozwoliłyscie na to wszystko. Tak zdecydowałyście po to, by doświadczyć swojej Istoty. Tak samo możecie wybrać doświadczanie siebie w pełnym poszanowaniu ciała i Ducha. Żeby docenić swoją Moc, musiałyście ją stracić. Po to potrzebne wam było tamto doświadczenie. Nie jesteście niczemu winne – tak musiało być. Ale już nie musi. Teraz wszystko można zmienić. Wystarczy szczera intencja i zaakceptowanie swojej ciemnej, kobiecej strony. Jesteście cudownymi Istotami, niezależnie od wszystkiego co się działo. Uwierzcie w to i z szacunkiem podejdźcie do samych siebie.

Comments on: "Przesłania Duszy" (3)

 1. Bardzo ładne i moja natura bardzo z tym rezonuje. Dużo mi dało przesłanie od Gai. Wiedziałem, że należy szanować emocje. Ale wyjaśniło mi ono to co już czułem, że człowiek staje się pełniejszy przez emocje, ale dlatego , że prowadzą do kontaktu ze źródłem.

  Polubienie

 2. Cudowne przesłania ❤
  Takie, do których warto wracać.

  i Będę tu powracać, bardzo mi tu dobrze :)))

  Dziękuję ❤

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: