Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Usługi

obrazy energetyczne

Obrazy Energetyczne

Masz nowoczesne wnętrze? Chcesz je ożywić czymś niebanalnym? Chciałbyś zamówić dla siebie konkretną energię, by wspierała Cię w Twoim domu? Potrzebujesz spokoju i wyciszenia, czy może raczej doładowania energetycznego? Jeśli masz intencję mogę namalować dla Ciebie obraz, który będzie alternatywą dla komputerowych wydruków kupowanych w Ikei. Będzie czymś, co ożywi Twoją przestrzeń, nada jej unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Twój obraz będzie jedyny w swoim rodzaju.

Cena uzależniona od wielkości obrazu.

portret duszy
Portret Duszy

Zamykam oczy, przywołuję Twoją Duszę i maluję to, co się pojawia. Jest to energia, która pomaga Ci otworzyć się na to, co w środku, na to, co jeszcze nieodkryte. Uchylam drzwi prowadzące do wnętrza Twojej Duszy, a obraz który powstaje jest dla Ciebie inspiracją do dalszych poszukiwań. Oprócz tego, do obrazu dostajesz przesłanie, które jest wskazówką co jest dla Ciebie najważniejsze na ten czas, co zrobić, by uwolnić cały potencjał, który w Tobie drzemie. Maluję Anioła, który tak naprawdę jest Tobą i jako wyższa energia pojawia się, by wpierać Ciebie/Siebie w rozwoju.

Cena uzależniona od wielkości obrazu.

lustro
Sesja Indywidualna

Indywidualne sesje na odległość przez telefon.
Moja Świadoma Obecność wyłapuje subtelne sygnały wysyłane przez ciało, bądź Duszę, która ma już dość i próbuje coś zrobić… dlatego znajduje mnie. Chwytam ten moment i zadając pytania zagłębiam się tam, gdzie Ty boisz się zajrzeć, lub nawet nie jesteś świadomy, że warto byłoby to zrobić. Docieramy do przyczyny Twoich nieuświadomionych problemów. Wyłapujemy moment, w którym TO COŚ zadziało się po raz pierwszy, a teraz z ukrycia rządzi Twoim życiem. Pokazuję Ci jak w łatwy sposób możesz uwolnić swoje ciało od tej zablokowanej energii.

Czas trwania: 1-1,5 godz.
Cena 250 zł

whale
Dotyk Anioła – misy kryształowe

Misy przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im się przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić.

W trakcie sesji gram na misach kryształowych i śpiewam, przypominając Ci o tym kim jesteś i skąd pochodzisz.

Czas trwania: 1 godz.
Cena: 250 zł

wróżby
Wróżby anielskie

Czasami potrzebujesz podjąć decyzję i nie wiesz, w którą stronę wyruszyć. Potrzebujesz jakiegoś znaku, wskazówki, podpowiedzi, czegoś co pozwoli Ci poczuć, że robisz dobrze. Tutaj z pomocą mogą przyjść Anioły, które odpowiedzą na cztery pytania dotyczące Twojego problemu. Dowiesz się:
Co Cię blokuje?
Co Cię wspiera?
Co trzeba zrobić?
Co się zadzieje?
Tutaj odległość nie gra roli. Potrzebuję tylko poznać pytanie, łączę się z Twoją energią i skupiając się na pytaniu, rozkładam dla Ciebie karty. Potem siadam i piszę. Całość dostajesz ode mnie w formie dość obszernego przesłania.

Cena: 150 zł

om-tree-of-life-meditation-laura-iverson

Aktywacja Gwiezdnej Duszy

Intensywnie transformująca sesja, w czasie której pomogę Ci skontaktować się z Twoją Gwiezdną Duszą. Razem odkryjemy z jaką misją przyszedłeś na ten świat, czym Twoja Dusza chce się dzielić, do czego została stworzona, jaką chce śpiewać pieśń. To połączenie sesji indywidualnej z bardzo mocną medytacją uziemiającą, która pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki jest Twój największy Dar. Medytację dostajesz ode mnie w postaci pliku mp3, po to by pogłębić to, co zadzieje się na sesji.

Czas trwania: ok. 2 godz.

Cena: 350 zł

%d blogerów lubi to: