Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Usługi

obrazy energetyczne

Obrazy Energetyczne

Masz nowoczesne wnętrze? Chcesz je ożywić czymś niebanalnym? Chciałbyś zamówić dla siebie konkretną energię, by wspierała Cię w Twoim domu? Potrzebujesz spokoju i wyciszenia, czy może raczej doładowania energetycznego? Jeśli masz intencję mogę namalować dla Ciebie obraz, który będzie alternatywą dla komputerowych wydruków kupowanych w Ikei. Będzie czymś, co ożywi Twoją przestrzeń, nada jej unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Twój obraz będzie jedyny w swoim rodzaju.

Cena uzależniona od wielkości obrazu.

odkryj

Kosmiczna Transformacja

Zapraszam Cię do spędzenia całego dnia na odkrywaniu swojej najgłębszej prawdy. Zapraszam Cię do mojej Anielskiej Przestrzeni, byś w atmosferze mojej Świadomej Obecności doświadczył magii istnienia.
Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zapraszam do kontaktu.

Czas trwania: cały dzień + nocleg
Cena: 1111 zł

portret duszy
Portret Duszy

Zamykam oczy, przywołuję Twoją Duszę i maluję to, co się pojawia. Jest to energia, która pomaga Ci otworzyć się na to, co w środku, na to, co jeszcze nieodkryte. Uchylam drzwi prowadzące do wnętrza Twojej Duszy, a obraz który powstaje jest dla Ciebie inspiracją do dalszych poszukiwań. Oprócz tego, do obrazu dostajesz przesłanie, które jest wskazówką co jest dla Ciebie najważniejsze na ten czas, co zrobić, by uwolnić cały potencjał, który w Tobie drzemie. Maluję Anioła, który tak naprawdę jest Tobą i jako wyższa energia pojawia się, by wpierać Ciebie/Siebie w rozwoju.

Cena uzależniona od wielkości obrazu.

wypalenie
VIP Ekspres – dla zapracowanych

Dla osób, które pilnie potrzebują sporej dawki relaksu , odprężenia, wyciszenia i zregenerowania.
Najpierw porozmawiamy z Aniołami. Dostaniesz od nich przesłanie na ten moment. Odpowiedzą na pytania: co Cię najbardziej blokuje, co Cię wspiera, co trzeba zrobić i co się zadzieje dobrego dla Ciebie.
Potem zaproszę Cię na relaksująco-rozluźniający masaż z elementami Lomi Lomi.
A na zakończenie koncert na misach kryształowych. Ich dźwięki i mój śpiew przeniosą Cię w obszary, w których możesz latać. Napełnisz się energią i jednocześnie poczujesz się w pełni wyciszony i zrelaksowany.

Czas trwania: ok. 3 godzin
Cena: 350 zł

lustro
Sesja Indywidualna

Indywidualne sesje na odległość przez telefon lub skype.
Moja Świadoma Obecność wyłapuje subtelne sygnały wysyłane przez ciało, bądź Duszę, która ma już dość i próbuje coś zrobić… dlatego znajduje mnie. Chwytam ten moment i zadając pytania zagłębiam się tam, gdzie Ty boisz się zajrzeć, lub nawet nie jesteś świadomy, że warto byłoby to zrobić. Docieramy do przyczyny Twoich nieuświadomionych problemów. Wyłapujemy moment, w którym TO COŚ zadziało się po raz pierwszy, a teraz z ukrycia rządzi Twoim życiem. Pokazuję Ci jak w łatwy sposób możesz uwolnić swoje ciało od tej zablokowanej energii.

Czas trwania: 1-1,5 godz.
Cena 150 zł

whale
Dotyk Anioła – misy kryształowe

Misy przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im się przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić.

Czas trwania: 1 godz.
Cena: 150 zł

sesja anielska
Sesja anielska

Idąc przez życie zadajemy sobie pytania i nieustannie szukamy na nie odpowiedzi. Kluczem do ich uzyskania jest wejście w taki stan umysłu, w którym pojawiają się one jakby znikąd. Nagle coś wiesz, i wiesz że to jest właśnie ta prawda, której szukałeś. Świadoma Obecność drugiej osoby sprawia, że jest to możliwe. Na taką sesję zapraszam Anioły, które podpowiedzą Ci w którym kierunku powinieneś się teraz udać. One sprawią, że sam znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Do tej pracy wykorzystuję karty stworzone z obrazów, które namalowałam na przestrzeni 6 lat.

Czas trwania: 1 godz.
Cena 100 zł

manawa
Masaż Manawa

Jestem magistrem rehabilitacji z 10 letnią praktyką w zawodzie masażystki. Łączę w jedną całość najróżniejsze techniki.
To nie jest masaż relaksacyjny, to głęboka i świadoma praca z ciałem, z własnymi schematami, wzorcami, uzależnieniami, demonami, ze wszystkim tym co nie pozwala Ci cieszyć się w pełni życiem, co nie pozwala Ci korzystać z Twojej mocy i kreatywności, ze wszystkim tym co Cię ogranicza i hamuje. Taka praca uruchamia proces, który trwa jeszcze długo po masażu. Jeśli jesteś uważny i zdeterminowany, pomoże Ci dojść do źródła Twojej własnej Istoty i odkryć to Kim w Istocie Jesteś.

Czas trwania: 1,5 godz.
Cena: 250 zł

wróżby
Wróżby anielskie

Czasami potrzebujesz podjąć decyzję i nie wiesz, w którą stronę wyruszyć. Potrzebujesz jakiegoś znaku, wskazówki, podpowiedzi, czegoś co pozwoli Ci poczuć, że robisz dobrze. Tutaj z pomocą mogą przyjść Anioły, które odpowiedzą na cztery pytania dotyczące Twojego problemu. Dowiesz się:
Co Cię blokuje?
Co Cię wspiera?
Co trzeba zrobić?
Co się zadzieje?
Tutaj odległość nie gra roli. Potrzebuję tylko poznać pytanie, łączę się z Twoją energią i skupiając się na pytaniu, rozkładam dla Ciebie karty. Potem siadam i piszę. Całość dostajesz ode mnie w formie dość obszernego przesłania.

Cena: 100 zł

las
Leśne przebudzenie

Zapraszam Cię na podróż wgłąb magicznego lasu, na podróż wgłąb siebie. Pokażę Ci moje ukochane leśne ścieżki. Zaoferuję swoje doświadczenie, swoją świadomą obecność, po to byś w otoczeniu niezwykłej przyrody, mógł znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Zregenerujesz siły, wyciszysz skołatany umysł, zanurzysz się w prostym istnieniu, by odkryć, że życie wcale nie jest takie skomplikowane jak nam się wydaje. Pokażę Ci jak w prosty sposób połączyć się z Życiem, jak wejść do tego strumienia, jak zacząć żyć. Zapraszam Cię do tej niezwykłej wędrówki.

Czas trwania: 3 godz.
Cena: 150 zł

om-tree-of-life-meditation-laura-iverson

Pieśń Duszy

 

Sesja z naturze w, w czasie której pomogę Ci skontaktować się z Twoją Duszą. Razem odkryjemy z jaką misją przyszedłeś na ten świat, czym Twoja Dusza chce się dzielić, do czego została stworzona, jaką chce śpiewać pieśń. To połączenie sesji indywidualnej z bardzo mocną medytacją uziemiającą, która pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki jest Twój największy Dar.

Czas trwania: ok. 3 godz.

Cena: 350 zł

 

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: