Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Album

okladka-1

W 2012 roku zadałam sobie pytanie: Co mam dalej robić ze swoim życiem ? W którą stronę mam się udać ? Po pewnym czasie pojawiła się odpowiedź: mam pracować z Aniołami. Zaczęłam je więc nieśmiało malować. Zaczęłam je widzieć wewnętrznym okiem i komunikować się z nimi. Oto co od nich wtedy usłyszałam:

Twoje Anioły są coraz bardziej zbliżone do naszej energii. One naprawdę leczą, uzdrawiają na głębokich poziomach. Jeszcze nie do końca w to wierzysz, ale tak właśnie jest. Maluj jak najwięcej, bo w ten sposób budzisz ludzi i pomagasz im w podnoszeniu wibracji. Cały czas jesteśmy obok ciebie i wspieramy cię w tym procesie. Tam jest nasza energia. Dzięki obrazom zmieniasz się ty i zmieniają się osoby, do których one trafiają. Dzięki nim, ludzie mogą nas zobaczyć i poczuć. Jesteś naszym posłannikiem. Jesteś jedną z nas.

Głęboko wierzę, że tak jest naprawdę. Mam nadzieję, że ten album pomoże Ci zbliżyć się do anielskich energii, że poczujesz ich bliskość i wielką miłość jaką nas darzą. Być może staną się one dla Ciebie inspiracją w codziennym życiu. Każdy może się z nimi skontaktować, jeśli tylko tego pragnie. Możesz wyciszyć się, zadać pytanie i otworzyć album na dowolnej stronie. Wiem, że Anioły przyjdą Ci z pomocą niosąc mądrość w przesłaniu i wspierając Cię swoją uzdrawiającą i pełną mocy energią.

Album można zamawiać przez stronę: https://obrazyintuicyjne.pl/album

Można zamówić telefonicznie: 501 257 897, lub wysyłając maila na adres: obrazyintuicyjne@wp.pl

Zachęcam gorąco, pomagajcie Aniołom rozsiewać ich energię po świecie.

%d blogerów lubi to: