Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Moc Zwierząt

Czasami mam taką zabawę…Jeśli mam jakieś pytanie, coś mnie dręczy, nie wiem co zrobić, biegnę z moim Wilkiem na polanę w lesie i czekam jakie zwierzę się pojawi. Zwykle pojawia się dosyć szybko i przekazuje mi swoją mądrość, swoją Uzdrawiającą Moc. Tutaj dzielę się z Wami tym, co zdradziły mi zwierzęta, czego możemy się od nich nauczyć.

Wilk

wilk

Ja wskazuję ci drogę. Pokazuję którędy masz iść. Jestem przewodnikiem stada, samcem Alfa. Jestem silnym, pełnym energii zwierzęciem, podobnie jak ty. Naszym celem jest wskazywać kierunek, prowadzić. Ja nie mówię dużo, ja pokazuję. Przemawiam obrazami, docieram do podświadomości, działam na wyobraźnię. Jest we mnie ogromna moc i siła. Znoszę wszelkie przeciwności losu, traktując je jako dar, z nich się uczę. To czyni mnie silniejszym. Podążaj za mną, pokażę ci wiele dzikich, leśnych ścieżek, poprowadzę cię przez zakamarki twojej Duszy. Biegnij za mną, biegnij ile tchu.
To jest właśnie WOLNOŚĆ. Niczym nie skrępowany bieg przez dzikość życia. Deszcz, wiatr, mróz czy słońce – odbierasz wszystko całą sobą, całym ciałem, całą Duszą. Po to tu jesteś, by CZUĆ życie w każdej chwili swego życia. By biec ile sił w płucach, dokąd cię oczy poniosą. By być spontaniczną, radosną, silną, ognistą kobietą. Jesteś samicą Alfa. Jesteś Matką stada. Jesteś ŻYCIEM.

Jeż

jeżyk

Jestem zwierzęciem pełnym sprzeczności. Mam kolce, ale te kolce tylko chronią mnie przed zranieniem. W gruncie rzeczy nie jestem groźny. W środku, wewnątrz swojej istoty jestem miękki i bezbronny. Jeśli czuję się bezpieczny, można mnie spokojnie pogłaskać. Moje kolce, moja broń, zamienia się w miękkie futro. Moją Uzdrawiającą Mocą jest umiejętność wyczuwania niebezpieczeństwa i obrona swoich granic. Uczę, że każda istota musi mieć granice wewnątrz których czuje się bezpieczna. Uczę, jak ufając sobie rozpoznawać niebezpieczeństwo. Uczę kiedy – ufając sobie – możemy swoją granicę, barierę otworzyć przed światem, przed ludźmi, czy przed konkretnym człowiekiem. Uczę rozpoznawania, kto może nam zaszkodzić, a kto jest naszym przyjacielem. Uczę czujności i umiejętności ochrony swojego otoczenia, swojej rodziny. Uczę wytyczania własnych granic.

Sowa

sowa

Jestem zwierzęciem nocnym. Widzę to, czego inni nie zauważają. Mam bystry wzrok, przenikający ciemność i mrok. Dostrzegam to co niewidoczne. Moją Uzdrawiającą Mocą jest wyostrzenie waszego ziemskiego wzroku. Przebijając się przez schematy i przekonania pomagam wam dostrzec to, co niewidoczne dla oczu. Rozpraszam mroki waszych umysłów byście widzieli więcej. Rozjaśniam to, co zaciemnia wasz ogląd. Mój bystry wzrok pozwala wam dostrzec ukryte aspekty każdej sytuacji. Ćwiczcie swój wzrok – ten fizyczny i ten duchowy. Wiele spraw się wtedy rozjaśni.

Skowronek

skowronek

Uzdrawiającą Mocą Skowronka jest przekazywanie wam przez swój śpiew radości i szczęścia. Zmusza was niejako do tego, byście spojrzeli w górę poszukując go wysoko ponad głową. Fruwa gdzieś w słońcu, trudno go zobaczyć. Jest malutki i niepozorny, a z całych sił wyśpiewuje dla was radość życia. Odwraca waszą uwagę od zmartwień, daje chwilę wytchnienia, zasłuchania i szczęścia z tego prostego powodu, że żyjecie, że jesteście na tym świecie i możecie cieszyć się chociażby tak ulotną chwilą jak śpiew skowronka – SZCZĘŚLIWEGO PTASZKA.

Jeleń

Jeleń

Jestem dostojnym zwierzęciem, jestem strażnikiem lasu. Pojawiłem się dzisiaj przed tobą, żeby cię ostrzec, ostrzec przed tobą samą. Moją Uzdrawiającą Mocą jest obserwacja wszystkiego co mnie otacza. Baczna obserwacja i natychmiastowa reakcja. Jeśli wyczuję zagrożenie, daję sygnał do ucieczki. Daję sygnał do reakcji. Jestem też mistrzem wyczekiwania i wsłuchiwania się. Mój bystry wzrok z daleka dostrzega niebezpieczeństwo. Mam to, czego tobie brakuje. Nie wyczuwasz niebezpieczeństwa, dajesz się podejść jak dziecko, wpadasz w sidła zastawione przez swoją własną złość. Nie zauważasz momentu, kiedy należy wycofać się natychmiast. Nie zauważasz momentu, kiedy trzeba odpuścić i ratować własną skórę. Brniesz na oślep na własną zgubę. Jestem tu po to, by nauczyć cię umiejętnej obserwacji oraz tego, kiedy zareagować na niebezpieczeństwo znikając z pola widzenia osoby, która chce „ustrzelić” twoją energię. Nie daj się prowokować. Nie daj się złapać w pułapkę własnych, wygórowanych ambicji, które każą ci mieć zawsze ostatnie zdanie. Nie wdawaj się w potyczki słowne, szkoda twojej energii. Wycofaj się z honorem, pokaż swoją klasę. Zrób to z moim wdziękiem, wdziękiem Jelenia. Moja Uzdrawiająca Moc nauczy cię wyczuwać niebezpieczeństwo na kilometr. Wtedy nikt i nic nie będzie miało do ciebie dostępu. Wykorzystaj mój bystry zmysł obserwacji. Taki jest dzisiaj mój dar dla ciebie.

Gąsiennica

gąsiennica

Moją Uzdrawiającą Mocą jest umiejętność przeobrażania się. Ze zwierzątka, które pełza po ziemi, potrafię przeobrazić się w Cudownego Motyla, który swym urokiem cieszy oczy ludzi. Mało tego, oprócz tego, że zmieniam całkowicie swój wygląd i formę, zmieniam też sposób poruszania się. Nie pełzam już po ziemi z mozołem – fruwam tam, dokąd mnie oczy poniosą ciesząc się każdą chwilą. Jestem przykładem na to, że niemożliwe staje się MOŻLIWYM. Trzeba wam tylko uwierzyć, że wy też to potraficie. Skoro ja potrafię, wy tym bardziej. Moje skrzydła rosną powoli, rodzą się z mozołem, ale jak jestem gotowa staje się CUD i podrywam się do lotu. Tym i wy jesteście – CUDEM, który tylko czeka na to byście rozwinęły do końca swoje piękne skrzydła.

Nietoperz

nietoperz

Naszą Uzdrawiającą Mocą jest idealne wyczucie otaczającego nas świata. Nie widzimy zbyt wiele, mimo tego mamy doskonałą orientację tego co się dzieje. Działamy jak sonary wyczuwające zbliżający się obiekt. Nauczyłyśmy się ufać swoim zmysłom i odczytywać informacje płynące z ciała. Gdyby nie ta umiejętność, pierwsza przeszkoda zakończyłaby nasze życie. Uczymy was wsłuchiwania się w sygnały płynące z ciała. Zaufajcie, że ciało doskonale wie co wam służy, a od czego macie się trzymać z daleka. Nauczcie się wychwytywać te sygnały, nauczcie się je interpretować. Wtedy nikt i nic nie jest w stanie was oszukać. Uczucie ucisku, bólu, ściśnięcia, zatykania, spłycenia oddechu, niepokoju – to wszystko sygnały świadczące o niebezpieczeństwie. Rozluźnienie, radosny dreszcz, czy głęboki oddech i uczucie radości, szczęścia – to sygnały, że jesteście na dobrej drodze. Zaufajcie swoim ciałom.

Koń

koń

Jestem pięknym, silnym zwierzęciem. Moja moc, to moje ciało – harmonijne, pełne gracji i wdzięku. Moja Uzdrawiająca Moc płynie z wnętrza mnie, z wnętrza mojego ciała. Jest nią wytrzymałość i odporność na trudy życia. Jest nią również umiłowanie wolności, dzikość serca i radość życia. Gnam przed siebie jak wiatr tylko po to, by czuć ziemię pod stopami. Tylko po to by poczuć pęd powietrza wciskający się w uszy i mierzwiący grzywę. Tylko po to by czuć krople potu na rozgrzanej słońcem sierści. Nie zastanawiam się, nie myślę, po prostu JESTEM, pełen siły i energii. Najwyższy czas byś ty też to poczuł. Nic nie musisz, bo wszystko już masz.

 Sarna

sarna

Pojawiłam się na tym polu wczoraj nieprzypadkowo, wiesz przecież że nic się nie dzieje przez przypadek. Byłaś wtedy zbyt wzburzona, żeby odebrać moje przesłanie. Kojarzę ci się z płochliwością, ale to nie tak. Moją Uzdrawiającą Mocą jest łagodność, coś czego tobie często brak. Jesteś taka zadziorna, ciągle byś walczyła, udowadniała wszystkim i sobie, że sama dasz sobie radę. Odszukaj w sobie kobiecą łagodność, spuść z tonu, i pozwól sobie być delikatną kobietą. Nie jesteś facetem, kumplem swojego męża, z którym można zrobić wszystko. Jesteś KOBIETĄ, delikatną i kruchą. Pozwól sobie na to. Przy jego wybuchach złości i gniewu pokaż mu swoją łagodność, cicho i spokojnie pokaż, że cię to boli, że nie życzysz sobie takiego traktowania. Nie krzycz, nie wyciągaj pazurów – zachowaj łagodność Sarny. Życie nie musi być ciągłą walką i udowadnianiem kto ma rację. Nie jest ważne kto wygra. Ważny jest spokój twojej Duszy. A osiągniesz go tylko wtedy, jeśli uwolnisz się od potrzeby udowadniania, że to ty masz rację. Obudź w sobie swoją łagodność. Ja ci w tym pomogę. Pomyśl o mnie zawsze jak będę ci potrzebna.

Przesłanie od Wielorybów

p1230084

Jesteśmy wysłannikami z gwiazd, emisariuszami, którzy zgodzili się przybyć na tę piękną planetę w odpowiedzi na jej prośby o pomoc. Nieustannie i niestrudzenie przemierzamy głębiny by swoim śpiewem uzdrawiać Planetę poprzez harmonizowanie oceanów. Nasz śpiew zmienia energię wody i transformuje ją. To samo dzieje się wewnątrz Was. Dlatego czujecie taki spokój, wyciszenie i harmonię. Działamy na bardzo głębokich, subatomowych poziomach. zmieniamy energię u samej podstawy, w miejscu gdzie nastąpiło pierwotne zniekształcenie. Innym słowem docieramy do samego źródła problemu i swoją wibracją zmieniamy jego jakość i transformujemy. Dźwięk jest najprostszym i najszybszym sposobem, żeby to zrobić. Dlatego wołamy do Was: znajdźcie swój dźwięk, znajdźcie swoją pieśń, a zawsze, w każdym momencie będziecie mogli go użyć, by się błyskawicznie uzdrowić i zharmonizować. Używajcie swojego głosu, swojej pierwotnej wibracji by uleczyć swoje wewnętrzne oceany. Wasz głos ma dokładnie taką samą moc działania jak nasz. To jest nasze przesłanie do Was ludzi: znajdź swoją pieśń i dzięki niej uzdrawiaj siebie i innych.

Żółw

zolw

Jestem obserwatorem życia. Mój czas płynie tak wolno, jak wolno kroczę przez życie. Nigdy się nie spieszę, a moje dni płyną majestatycznie. Wolno krocząc przez świat zbieram mądrość, jakiej brakuje tym, którzy pędzą jak wiatr. W pędzie niczego nie dostrzeżesz, bo obraz będzie zamazany. Nie masz ostrości odbioru. Żeby poznać energię wszechrzeczy musisz spowolnić swój rytm i stać się doskonałym obserwatorem Przestrzeni. Nic nie umknie twojej uwadze, jeśli zatrzymasz się by spojrzeć uważnie. Nic nie tracisz wstrzymując swój bieg, a wiele możesz zyskać. Skarbem doskonałego obserwatora jest mądrość, na którą otwiera się będąc uważnym. Ta wewnętrzna mądrość pokaże ci wyjście z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Tego uczy Żółw – zatrzymania pędu życia, by w uważności chłonąć jego piękno, a z doświadczeń czerpać jak najwięcej mądrości.

Lew

lew

Jestem Panem stworzenia. Przypisano mi rolę panowania nad moim królestwem, królestwem zwierząt. To odpowiedzialna rola. Niosę na swoich barkach potrzebę opieki nad każdym z moich dzieci. A dzieci bywają niesforne, krnąbrne, czy buntownicze. Opieka nie oznacza zniewolenia, podobnie jak panowanie nie oznacza tyranii. Dobry opiekun pozwala doświadczać wszystkiego swoim dzieciom. Dobry opiekun widzi „błędy” swoich dzieci, ale wie, że te błędy są elementem ich nauki i doświadczania. Bez nich, nie mogłyby poznać siebie, bez nich nie mogłyby się rozwijać. Wszystko jest elementem niezbędnym na drodze ewolucji wszelkiego stworzenia. Moja postawa, moja absolutna pewność tego Kim Jestem, sprawia że nie potrzebuję używać siły. Pole, które rozsiewam wokół siebie sprawia, że każdy kto jest przy mnie , wie z kim ma do czynienia. Nie potrzeba słów, nie potrzeba nacisku – moja wibracja mówi wszystko.

Jeśli masz w sobie godność, pewność i siłę Lwa – każdy to wyczuje i wszelka walka stanie się zbędna. To Kim Jesteś promieniować będzie tak silnie, że każdy kto znajdzie się w Polu, zostanie odmieniony.

Orzeł

orzel1

Jestem królem przestworzy, symbolem wolności. Jestem waszą tęsknotą za lataniem, za rozpostarciem skrzydeł, za zaufaniem sobie samemu. Jestem po to, by wzbudzać w was tą tęsknotę. By przypominać wam o tym, że możecie, że potraficie, wystarczy tylko zaufać sobie. Wystarczy uwierzyć, że potraficie latać tak wysoko, jak wysoko sięgają wasze marzenia. Potraficie sięgnąć tak daleko, jak daleko jest was w stanie zabrać wasza wyobraźnia. Tylko ona was ogranicza. Wszystko co możecie sobie wyobrazić, jest w waszym zasięgu. Kamieniem u nogi, który was powstrzymuje jest brak zaufania, że to może być prawda. Łańcuchem, który was pęta są wasze wątpliwości, wasz wiecznie wątpiący krytyk wewnętrzny, który cały czas sączy wam do ucha: to niemożliwe, i tak ci się nie uda, nawet nie próbuj !

Jak uczymy latać swoje dzieci ? Jak myślicie ? Nie powtarzamy im w kółko, no spróbuj, może ci się uda, spróbuj… Gdy przychodzi czas, po prostu wytrącamy je z gniazda. Mają jedną możliwość, żeby nauczyć się latać. Jeśli im się nie uda – zginą. Wierzcie mi, wszystkim się udaje. Wszystkie w obliczu takiego wyzwania, rozpościerają skrzydła i lecą tak, jakby robiły to od zawsze. Wy też to potraficie, musicie się tylko odważyć.

Wiewiórka

wiewiorka

Jestem zwinna i szybka. Nieważne czy mam cel, czy biegam po drzewach dla zabawy, działam instynktownie, a mimo tego każdy mój ruch jest obliczony z niezwykłą dokładnością. Mam w sobie odwagę i wielką radość życia. Kocham figle i zabawy. Uczę was lekkości w życiu, uczę jak być beztroskim, jak czerpać z życia, to co w nim najpiękniejsze. Jeśli pojawiam się na waszej drodze, to znak, żebyście spuścili z siebie trochę powietrza, uśmiechnęli się i poczuli, że życie to świetna zabawa. Wiewiórka ma też ostre zęby. Potrafi wgryźć się w twardy orzech bez trudu. Pomagam wam „rozgryźć” problem i znaleźć właściwe rozwiązanie. Kluczem jest zawsze lekkość i zwinność myślenia, kluczem jest odpuszczenie sobie powagi i spojrzenie na daną sprawę z innej, wyższej perspektywy. Trzeba być zwinnym i szybko zmieniać pozycję, wtedy możecie spojrzeć na daną sprawę pod różnym kątem. Bawcie się nim, jak ja orzeszkiem, który mam do schrupania. Smacznego 😉

Niedźwiedź

niedzwiedz

Znaleźliście mnie głęboko pod Ziemią, bo jestem jej strażnikiem. Ona mi daje schronienie, wtedy gdy śpię, ja chronię jej, wtedy gdy czuwam. Moje wibracje są bardzo mocne i bardzo „ziemskie”. Jestem z nią mocno połączony, dlatego rozumiem i wyczuwam jej potrzeby. Wymiana energii między nami odbywa się samoistnie i automatycznie. To się dzieje samo, wtedy kiedy ma się dziać. Rzadko pojawiamy się na waszej drodze, ale jeśli odwiedzimy was w snach, bądź w inny sposób, niesiemy wam przesłanie zwrócenia się ku Ziemi, ku jej potrzebom i pragnieniom. Zachęcamy was byście mocniej się z nią połączyli, byście poczuli ją pod stopami, byście zwiększyli swą wrażliwość, byście otworzyli uszy i usłyszeli jej śpiew. Byście nauczyli się naturalnie dostrajać do jej energii. Wtedy zmiany jakie ona przechodzi, delikatniej zamanifestują się też w Waszym życiu. Gdy idziecie pod wiatr, czy płyniecie pod prąd jest wam dużo ciężej. Ten trud jest niepotrzebny. Możecie go uniknąć zwiększając każdego dnia świadomość samych siebie. Nasza energia da wam wsparcie w tym procesie.

Ośmiornica

osmiornica

Jestem dziwnym dla was stworzeniem. Wzbudzam raczej strach i obrzydzenie. A to z powodu waszych mitów i legend o morskich potworach, o ośmiornicach porywających statki i wciągających je w głębiny. Nie jestem potworem. Symbolizuję mądrość połączoną z niezwykłą elastycznością. Taki jest wasz umysł. Jeśli go poznacie, oswoicie i nauczycie się z nim współpracować, będzie wam wiernie służył, dopasowując się do każdej nowej sytuacji. Pozwólcie mu tworzyć nowe połączenia, chwalcie go za umiejętność uczenia się, przyswajania wiedzy, za giętkość i sprawność. Zobaczycie jak pięknie wam się odwdzięczy. Będzie chwytał w lot okazje, nowe pomysły, idee, będzie się im przyglądał z wnikliwością Sherlocka Holmesa, po to byście mogli zdecydować, czy dana rzecz wam służy, czy nie. Nie podążajcie ślepo utartymi szlakami. Nie idźcie tam gdzie wszyscy. W tym co nieznane, kryje się największa mądrość. Trzeba mieć w sobie naturę odkrywcy by poznawać nowe lądy swojej własnej świadomości, swojej własnej wewnętrznej prawdy. Poszukujcie jej wytrwale, łamiąc schematy ogólnie przyjętych przekonań. Nie jesteśmy morskimi potworami tak samo jak wasz umysł nie jest waszym wrogiem. Został stworzony by wam służyć. Lata tresury zmieniły go w strażnika pilnującego byście nie uciekli z więzienia jakie sami sobie stworzyliście.

Łabędź

labedz

Pojawiłem się dzisiaj na twojej polanie w pełnym słońcu, by zwrócić ci uwagę na piękno. Piękno, które jest w każdym z was. Tylko jak w tej waszej bajce o brzydkim kaczątku, potrzebujecie najpierw dostrzec ten zachwyt w oczach innych, by móc popatrzeć z zachwytem na własne odbicie. Piękno jest cechą bardzo względną, ale tak naprawdę zależy od tego czym promieniujecie. Jeśli jesteście świadomi swojego wewnętrznego piękna, każdy będzie się mógł w nim przejrzeć jak w najpiękniejszym lustrze. Kto pokazał brzydkiemu kaczątku jakie jest piękne ? Kto tylko mógł to zrobić ? Ktoś, kto jest świadom swojego piękna, ktoś kto z gracją nosi głowę, ktoś kto wie ile ma w sobie wdzięku. Tylko w takich oczach brzydkie do tej pory kaczątko mogło zobaczyć swój własny blask. Tylko zachwyt kogoś świadomego siebie, może pomóc innej istocie zachwycić się sobą. Im mocniej przejawiasz własne piękno, tym więcej tego piękna wokół ciebie. Pomagasz innym odkrywać to, co już sama odkryłaś. W ten sposób świat wokół ciebie robi się coraz piękniejszy. Bo ono raz przejawione promieniuje na zewnątrz rozsiewając wszędzie swój blask.

Dzik

dzik

Szukajcie, aż znajdziecie. Pokazujemy wam gdzie trzeba szukać. Ziemia skrywa prawdziwe skarby, warte więcej niż wasze diamenty. Tam tkwi wasza siła i wasza mądrość. Ziemia i korzenie, to coś o czym często zapominacie. Ziemia, która was nosi i korzenie bez których nie istniejecie. Roślina bez korzeni usycha, nie ma szans się wyżywić, nie ma szans na przeżycie. Odcinając się od korzeni, od swojego Rodu, odcinacie się tym samym od energii, która was zasila, która daje wam siłę i wsparcie. Pokazujemy, że tylko wytrwałość i cierpliwość doprowadzi was do celu. Pokazujemy, że jeśli wystarczająco długo szukacie, odpowiedź zawsze w końcu się pojawi. Warto się czasem ubrudzić, warto zaglądać tam, gdzie nikt inny nie chce, bo można tam znaleźć skarb, jakiego nigdy byście się nie spodziewali. Teraz jest czas uzdrawiania Rodów, czas rozdrapywania starych ran, po to by prawdziwie mogły być wreszcie uzdrowione. Chodzi o to, by to, co skrywa się pod strupem czy blizną, ujrzało światło dzienne. Chodzi o to, by wprowadzić tam światło, miłość i zrozumienie. Chodzi o prawdziwe uzdrowienie, a nie zamiatanie pod dywan w nadziei, że nikt tego nie odkryje. Teraz wszystko wypływa na wierzch, cała prawda musi zostać oczyszczona, a pamięć o tym co się stało uświęcona. Tylko wtedy wasi Przodkowie będą was wspierać i dadzą wam siłę by ruszyć z miejsca.

Kruk

kruk

Przeleciałem ci nad głową byś zwróciła uwagę na to, co mam ci do powiedzenia. Wkraczasz w swoiste misterium. Zaglądasz coraz głębiej, słyszysz coraz wyraźniej. Odbierasz świat każdym zmysłem, bo wtopiłaś się w jego nurt. Podłączyłaś się do tego strumienia, który płynie we wszystkim i wszędzie. Sprawiłaś, że pulsuje on w tobie a ty w nim. Staliście się jednością. Nic już nie będzie takie samo. Życie pomału odkrywać będzie przed tobą swoje tajemnice, bo doświadczasz go w zachwycie. Dlatego ono odwdzięcza ci się tym samym. Słuchaj uważnie co las ma tobie do powiedzenia. Cała mądrość kryje się w prostym istnieniu.

Dzięcioł

dzięcioł

Pukam i pukam a ty zdajesz się nie słyszeć… Rozejrzyj się dookoła, zobacz i usłysz co się dzieje. Nie jesteś tu bez powodu. Masz coś do zrobienia. Tak, dobrze kombinujesz… Dotarło wreszcie ? Przestaniesz się już wymigiwać ? Twój Wilk nie pojawił się w twoim życiu przypadkiem. Miał cię połączyć na powrót z Naturą. Miał być łącznikiem między tobą a nami, światem zwierząt, światem natury. Masz dar, masz umiejętność słuchania i odbierania informacji. Wykorzystaj go wreszcie. Zawsze brakowało ci wytrwałości i konsekwencji. Teraz niejako jesteś „zmuszona” by każdego dnia mieć z nami kontakt. Teraz, dzięki Wilkowi staje się to twoją codzienną medytacją, twoją praktyką. Wykorzystaj ten dar i dziel się nim ze światem. 

Comments on: "Moc Zwierząt" (1)

  1. Koń, opis pasuje do mnie 😀

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: