Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

O mnie

me

Nazywam się Anna Ślusarska. Moja przygoda z Aniołami rozpoczęła się od lektury książki Doreen Virtue „Anielska Medycyna”. Czytałam ją i płakałam. Wiedziałam już co mam robić w życiu, wiedziałam już czego pragnie moja Dusza. Zrozumiałam, że mam pracować z Aniołami, nie miałam tylko pojęcia jak? Odpowiedź przyszła niedługo potem…zaczęłam je malować, przekazując ludziom ich uzdrawiającą energię i przesłania.

Obcowanie z energią Aniołów, wsłuchiwanie się we własne wnętrze sprawiło, że nauczyłam się rozmawiać z Duszami innych ludzi, ze zwierzętami, kamieniami… rozmawiając tak naprawdę ze sobą, bowiem wszystko jest połączone.

Mam bardzo silną potrzebę pisania, dzielenia się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Wszystko co opisuję na swoim blogu dotyczy mnie, bo tylko jeśli coś przeżyję i poczuję ma to tak naprawdę wartość. Dlatego jest przysłowie, że najlepiej uczymy się na własnych błędach… A po co się tym dzielę ? Nie dla taniej sensacji, piszę bowiem często o bardzo intymnych, osobistych sprawach, ale po to, by pokazać, że tak zwaną „duchowość” można zastosować z powodzeniem w życiu codziennym i ona pięknie się sprawdza. Że nie są to tylko niczym nie poparte teorie i że tak naprawdę właśnie wtedy, jeśli będziemy je potrafili zastosować w naszym ziemskim życiu, możemy powiedzieć, że jesteśmy oświeceni, albo dzielnie ku temu zmierzamy.

Moją pasją są ludzie, kontakt z nimi, inspirujące rozmowy, taniec i podróże. Podążam za swoją Intuicją, za tym co mówi moje serce. Dzielę się z innymi tym co we mnie najcenniejsze: umiłowaniem życia, radością i uśmiechem.

Jeśli chcesz zamówić obraz dla siebie lub bliskiej osoby, jeśli chciałbyś skontaktować się ze swoją Duszą, zapraszam serdecznie.

Mój e-mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

telefon: +48 501 257 897

Comments on: "O mnie" (7)

 1. I git , super , popieram tak trzymaj Ania .

  Polubienie

 2. It’s very nice, it’s a new idea and it’s beautiful
  Always we paint the things that we can understand it
  But you gave us beautiful pictures about the angels that we didn’t see them.
  Good luck Anna.

  Polubienie

 3. Dziękuję Sławciu, thank you Ezz ❤

  Polubienie

 4. dfdsghdgfs said:

  ja jebie, lecz sie

  Polubienie

 5. Rychlińska Olimpia said:

  Witam serdecznie. Znalazłam tę stronę, myślę że nie przypadkowo. Cudownie jest spotkać takie osoby jak Ty, chociaż w ten sposób. To co czytam na twojej stronie jest piękne i czuję że autentyczne. Bardzo mi pomogłaś już teraz w moich własnych odczuciach, co prawda jestem dopiero na” drodze raczkowania” w poznawaniu, a przede wszystkim łączeniu się z naturą, zwierzętami.
  Jeszcze raz dziękuję Olimpia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: