Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Rozmowy z Duszami

Poniżej podaję kilka „rozmów” jakie odbyłam z Duszami osób, które mnie o to poprosiły. Odpowiedzi są na tyle uniwersalne, że zdecydowałam się je tutaj umieścić.

 

 Rozmowa z Duszą Ani

kamea
Aniu, jestem Kamea, twoja Dusza. Świecę jasno nad twoją głową. Jestem na wyciągnięcie ręki, cały czas przy tobie, cały czas blisko. Jeśli chcesz mnie usłyszeć, skup się na swoim sercu. Tam, w jego ciszy znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Tylko my dwie wiemy co jest dla ciebie najlepsze. Częścią życia, częścią lekcji jakie masz do przerobienia jest również i ta- odnalezienie swojej misji, odnalezienie sposobu bym ja, twoja Dusza zaczęła śpiewać z radości. Przecież to takie proste Kochana – usiądź w ciszy, zamknij oczy i poczuj co jest największą radością twojego życia na ten, tylko ten czas. Co sprawia, że jesteś szczęśliwa, co wywołuje uśmiech na twojej twarzy i uczucie, że wydaje ci się, że możesz latać ? To właśnie jest najważniejsze zadanie na ten czas dla ciebie. Na tym skup się najmocniej i czerp radość z każdej chwili kiedy możesz właśnie to robić. Wiesz już co to jest ? Jesteś zdziwiona ? To takie proste, prawda ?
I nie wyskakuj za bardzo w przyszłość. Przyszłość i przeszłość nie istnieją. Nie wysyłaj energii do czegoś co już nie istnieje, albo do tego czego jeszcze nie ma. Moc ma tylko chwila obecna. Na niej się skup. Tylko dzięki niej tworzysz szczęśliwie swoją przyszłość. Tylko będąc radością i miłością TERAZ otwierasz się na zupełnie nowe, cudowne doświadczenia w przyszłości. Jeśli nauczysz się ze mną współpracować, jeśli nauczysz się słuchać głosu swojego serca, w każdej chwili i w każdym momencie będziesz wiedziała co jest dla ciebie, dla nas najlepsze.
Życie podzielone jest na poszczególne etapy, cykle. Żyjąc w zgodzie z cyklami życia, żyjesz w zgodzie ze sobą. Nie musisz znać tysiąca kroków naprzód w swoim życiu – ważne byś w pełni świadomie stawiała kolejne, pojedyncze kroki. A więc skup się na jednym, małym kroczku w tej konkretnej chwili, w tym momencie twojego życia. I postaw go z radością, miłością, w pełni świadomie, że kroczysz dobrą drogą. I pamiętaj, że ja Kamea, cały czas idę razem z tobą.

Dlaczego chce mi się ciągle spać ?

  sen

Senność jest spowodowana tym, że bardzo wiele energii transformujecie obecnie przepuszczając je przez wasze ciała. Na Ziemię spływają tak mocne energie właśnie po to, by pomagać wam w usunięciu programów i schematów, które funkcjonowały do tej pory, a w tej chwili są już bezużyteczne. Trzeba się ich pozbyć jak starych, znoszonych butów. Ciała w różny sposób reagują na spływające energie. Jednym z nich jest właśnie senność, bo w czasie snu mózg nic nie kombinuje, nie miesza, nie analizuje. Wtedy zmiany przechodzą łagodniej i szybciej. Po prostu bardzo dużo dzieje się wtedy gdy śpicie. Umysł się „resetuje”, a ciało wchłania w siebie nowe kody energetyczne, nowe pakiety informacji, które zmieniają waszą energetykę, dopasowując się do wibracji Nowej Ziemi. A zatem słuchajcie uważnie swoich ciał. Jeśli w ciągu dnia poczujecie nagle bardzo silne znużenie, senność, ospałość, to znak że transformują się energie. Nie blokujcie tego, nie walczcie z tym. Jeśli macie możliwość połóżcie się choćby na chwilę by wspomóc ten proces.

Pytanie o znaczenie imienia Duszy

cheiwo

Jakiś czas temu wysłałam w przestrzeń Intencję, że chciałabym pomagać ludziom nawiązywać kontakt z ich Duszą. Kilka dni temu pojawiła się możliwość spróbowania swoich sił. Pewien mężczyzna poprosił mnie porozmawianie z jego Duszą. Pierwszy raz miałam skontaktować się z Duszą osoby, o której nic nie wiedziałam. Miałam do niej dwa pytania: pierwsze o znaczenie imienia i drugie o to, co jest dla Krzysztofa najważniejsze teraz ?

Oboje uznaliśmy, że przekaz jest na tyle uniwersalny, że może pomóc innym osobom.Spytałam najpierw o znaczenie imienia Duszy. Krzychu wiedział, że to imię brzmi Chejwo. Imię mojej Duszy jest tylko wibracją ukrytą w słowach. Nie należy upatrywać w tym ukrytych znaczeń. Jest jakie jest, jest podpisem energetycznym, dźwiękiem który drga w przestrzeni.
Co jest dla Ciebie najważniejsze ?
Wcieliłam się na Ziemię, po to, by doświadczać, by pobierać lekcje, które stymulują mój rozwój. Najważniejszą lekcją dla mnie w tym życiu jest zaufanie do siebie, pokochanie siebie bezwarunkowo, przyjęcie z akceptacją i całkowicie tego KIM JESTEM. Dlatego wybrałam sobie warunki, które stawiają mnie cały czas w konfrontacji z tymi celami. Najważniejsze co Krzysztof może zrobić – zaufać sobie, własnej intuicji, własnemu sercu. Potrafi porozumiewać się z drzewami, a nie próbuje spytać mnie bezpośrednio co mam mu do powiedzenia. Ja czekam cierpliwie, cały czas obok niego, cały czas w pogotowiu żeby zechciał wreszcie nawiązać ze mną kontakt. Wszystko mu wyjaśnię, wskażę drogę, poprowadzę, ale muszę mieć partnera do słuchania, do rozmowy. Krzysztofie, jedyne co trzeba zrobić, to usiąść w ciszy, wygonić hałaśliwe myśli z umysłu i czekać na sygnał ode mnie. On przyjdzie bardzo wyraźny, tylko zaufaj że tak się stanie. I zaufaj temu co przyjdzie. Wyczul się na subtelne sygnały, które płynąć będą z Twojego serca. Każda myśl, która wpada Ci w głowę nie wiadomo skąd, a jest wydawałoby się szalona – to moje podpowiedzi. Idź za głosem serca, za głosem Duszy. Słuchaj co Ci podpowiadam i śmiało realizuj to, czego pragniesz. Jeśli nie teraz to kiedy ? W następnym życiu ? Po co, skoro można już dziś, od zaraz. To zależy tylko od Ciebie.
Z wdzięcznością, że zechciałeś się ze mną połączyć
– Cheiwo Twoja Dusza.

Dlaczego jest we mnie tyle złości ?

  8
Nie ma w Tobie złości i nienawiści, gdyż Twoja esencja, Twoja Dusza jest czystą Miłością. Jesteś Światłem i Miłością, tylko skryłeś to pod grubym pancerzem bólu i strachu. Bólu przed zranieniem, bólu przed cierpieniem. To tylko pancerz, skorupa, która przykrywa Twoją najczystszą Istotę. A tą istotą jest Miłość. Wielka ogromna Miłość, która pomalutku, przez małą dziurkę w pancerzu zaczyna wylewać się na zewnątrz. Jedyne co musisz zrobić, to odrzucić pancerz, odrzucić skorupę, która nie pozwala przejawić się Twojej prawdziwej Istocie. A żeby ją odrzucić trzeba zaufać. Trzeba uwierzyć, że wszystko czego potrzebujesz jest już w Tobie od dawna i tylko czeka, żebyś to dostrzegł. Nikt, oprócz Ciebie samego, nie może Cię skrzywdzić, gdyż Twoja Dusza jest nieśmiertelna, nieskończona w swej Miłości.
A złość która się pojawia ?
Złość mamy zawsze tylko do siebie. Jesteśmy na siebie źli, bo zapominamy kim jesteśmy w swojej Istocie. To powoduje tak wielki ból, że zaczynamy ranić siebie i wszystkich naokoło. Spirala złości rozkręca się bardzo szybko i trudno ją zatrzymać. Zatrzymać może ją tylko miłość do siebie. Miłość do wszystkich swoich wad i niedociągnięć. Przecież to także jesteś Ty. To zawsze jesteś Ty. Pokochaj siebie, a skorupa samoistnie odpadnie jak strup z rany, która już się zagoiła. Strup nie jest już potrzebny, odpada bo pod nim powstała nowa, zdrowa tkanka. Ta nowa tkanka to właśnie Ty z całym swoim blaskiem i pięknem Duszy. Ja – Twoja Dusza jestem z Ciebie dumna, że wreszcie dostrzegłeś prawdę i Miłość. Wreszcie otworzyłeś swoje piękne serce. Będę mówić do Ciebie cichutko, staraj się mnie usłyszeć. To ja – Twoja Dusza – jestem z Tobą zawsze i wszędzie, na dobre i na złe. Zawsze o tym pamiętaj.

Jak się rozwijać i wspierać swoje dzieci ?

  9
Przecież masz niesamowite połączenie ze sobą, ze swoją intuicją, z Ziemią, z nami. Czego Ci jeszcze potrzeba ? Chyba tylko zaufania, że to co przychodzi do Ciebie jest prawdziwe. Zaufaj, że to co dostajesz ma wielką wartość. Jesteś tam, gdzie masz być, ani za blisko, ani za daleko, zawsze jesteś w idealnym dla siebie miejscu. Zaufaj sobie i wiedz, że wszystko pojawia się w odpowiednim momencie. Nie próbuj pewnych rzeczy wymuszać ani przyspieszać. To nie będzie naturalne i tylko przysporzy Ci stresu i problemów. Wszystko płynie właściwym dla siebie i Ciebie rytmem. Wyczuj go i zaakceptuj, że tak po prostu jest. To jest właśnie rytm życia, któremu masz się poddać. To jest rytm, którego masz słuchać, rytm który masz poczuć w sobie i poczuć, że on JEST TWÓJ. Nie próbuj wiosłować za szybko, bo się zmęczysz, nie hamuj łodzi, bo rytm życia Ci na to nie pozwoli. Puść wiosła i pozwól nieść się prądowi. Jeśli tylko na to pozwolisz czekają na Ciebie cudowne niespodzianki, cudowne widoki, cudowne doznania. Pozwól sobie na to. Pozwól nam sobie pomóc. Nie jesteś w tym wszystkim sama. Cały czas masz nasze wsparcie, naszą pomoc i opiekę.
JUŻ POCZUŁAŚ ?

Comments on: "Rozmowy z Duszami" (1)

  1. Frankowska Inga said:

    Od jakiegoś czasu wlasnie chce mi się ciagle spac !!!!!!!!!! Wszystkie badania ok , nie ma zadnych brakow medycznych – teraz chyba wiem dzięki tobie Aniu o co chodzi – tylko jak długo to potrwa ? ?????? musze czasami nawet drzemnac się w dzień co wcześniej było nie normalnie . I niech mi ktoś powie ze Aniolow nie ma to udusze – bo kto by mnie tu nie przywlekl jak one – kolejna odpowiedz na moje pytanie .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: