Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Masaż Manawa

ciało

Zapraszam Cię do skorzystania z mojej unikalnej, autorskiej metody masażu Manawa. Wg Hawajczyków słowo to oznacza: „Moment mocy jest teraz”, dla mnie zaś jest  imieniem mojej Duszy. Podczas masażu tworzę przestrzeń, w której uwalnia się to, co gotowe jest do uzdrowienia. Pomagam spojrzeć z innej perspektywy i pokazuję co możesz z tym zrobić sam. Jestem z Tobą podczas tej pracy, wspieram Cię w procesie dochodzenia do Twojej wewnętrznej prawdy, do źródła Twoich problemów. Pomagam uwolnić emocje, które utknęły w ciele i cały czas przyciągają do Ciebie sytuacje powodujące ból i cierpienie. Pracuję z Twoją podświadomością wydobywając na światło dzienne to, co nieuświadomione.

To nie jest masaż relaksacyjny, to głęboka i świadoma praca z ciałem, z własnymi schematami, wzorcami, uzależnieniami, demonami, ze wszystkim tym co nie pozwala Ci cieszyć się w pełni życiem, co nie pozwala Ci korzystać z Twojej mocy i kreatywności, ze wszystkim tym co Cię ogranicza i hamuje. Taka praca uruchamia proces, który trwa jeszcze długo po masażu. Jeśli jesteś uważny i zdeterminowany, pomoże Ci dojść do źródła Twojej własnej Istoty i odkryć to Kim w Istocie Jesteś.

Jestem magistrem rehabilitacji z 10 letnią praktyką w zawodzie masażystki. Łączę w jedną całość najróżniejsze techniki masażu, począwszy od masażu relaksacyjnego, przez pulsing, akupresurę do Lomi Lomi. Korzystam również z technik szamańskich. Do głębokiej pracy wykorzystuję misy tybetańskie, bęben szamański, grzechotki czy kamertony anielskie. Opieram się na swojej intuicji,  wewnętrznym widzeniu i odczuwaniu. Zapraszam do pomocy Anioły, Twoich przewodników i przodków. Każdy masaż wygląda inaczej, każda sesja wydobywa coraz głębsze prawdy. Jeśli masz odwagę zanurzyć się w siebie, zapraszam serdecznie. 

Zapraszam do mojej Anielskiej Przestrzeni:

ul. Końcowa 23 a

05-080 Izabelin C

tel. 501 257 897

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: