Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Gabinet – Anielska Przestrzeń

Anielska Przestrzeń – Miejsce na CUD

Anielska Przestrzeń, to miejsce stworzone z myślą o Tobie. To miejsce zaaranżowane z miłością, w domku na skraju puszczy kampinoskiej. Miejsce, w którym możesz dotknąć jednego, bądź wszystkich aspektów swojej Istoty – Ciała, Umysłu i Duszy.

P1250090

CIAŁO

Jeśli chcesz zadbać o ciało, zaproszę Cię na autorski masaż, który pozwoli Ci się zrelaksować, wyciszyć i zharmonizować.
Jeśli będziesz chciał wejść głębiej, zaproponuję Ci Masaż Manawa. Podczas masażu tworzę przestrzeń, w której uwalnia się to, co gotowe jest do uzdrowienia. Pomagam spojrzeć z innej perspektywy i pokazuję co możesz z tym zrobić sam. Jestem z Tobą podczas tej pracy, wspieram Cię w procesie dochodzenia do Twojej wewnętrznej prawdy, do źródła Twoich problemów. Pomagam uwolnić emocje, które utknęły w ciele i cały czas przyciągają do Ciebie sytuacje powodujące ból i cierpienie. Pracuję z Twoją podświadomością wydobywając na światło dzienne to, co nieuświadomione.

Masaż relaksacyjny:
Czas trwania: 1,5 godz.
Cena: 150 zł

Masaż Manawa:
Czas trwania: 1,5 godz.
Cena: 250 zł

więcej o Masażu Manawa przeczytasz tu: https://wordpress.com/page/obrazyintuicyjne.wordpress.com/1275?retry=1

A jeśli nie chce Ci się czytać, możesz posłuchać 🙂

UMYSŁ

Idąc przez życie zadajemy sobie pytania i nieustannie szukamy na nie odpowiedzi. Kluczem do ich uzyskania jest wejście w taki stan umysłu, w którym pojawiają się one jakby znikąd. Nagle coś wiesz, i wiesz że to jest właśnie ta prawda, której szukałeś. Świadoma Obecność drugiej osoby sprawia, że jest to możliwe. Na taką sesję zapraszam Anioły, które podpowiedzą Ci w którym kierunku powinieneś się teraz udać. One sprawią, że sam znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Do tej pracy wykorzystuję karty stworzone z obrazów, które namalowałam na przestrzeni 5 lat. Do tej pory dałam życie 190 Aniołom. Ta liczba cały czas rośnie, a one same stale są przy mnie i wspierają mnie w mojej pracy.

Czas trwania: 1 godz.
Cena: 100 zł

O Aniołach i o tym w jaki sposób je maluję i dlaczego opowiadam tu:

P1250121P1250124

DUSZA

Jeśli zaś zechcesz dotknąć najgłębszych zakamarków swojej Duszy, zaproszę Cię na głęboką pracę z dźwiękiem mis kryształowych. W tej pracy w całości opieram się na swojej intuicji, informacjach i wizjach, które cały czas dostaję.
Misy kryształowe i dźwięk poprowadzą Cię w podróż wgłąb własnego ciała. Opierając się na systemie czakr, będziesz mógł poczuć, zobaczyć lub uświadomić sobie blokady, które ukryły się w Twoim ciele. Siłą intencji, mocą decyzji i za pomocą własnego głosu będziesz mógł uwolnić z ciała emocje, które już Ci nie służą. Dźwięk mis kryształowych poruszy każdą komórkę Twojego ciała, przywróci harmonię i dostroi Cię do energii Ziemi.

Czas trwania: 1-2 godz.
Cena 150 zł

Jak to się stało, że gram na misach kryształowych i śpiewam dowiesz się z tego filmiku.

P1250104

misy

Na masaże i sesje zaprasza mgr rehabilitacji Anna Ślusarska
Możesz też odwiedzić mnie, zobaczyć na żywo kilka moich obrazów i zamówić dla siebie Anioła Osobistego. Zamykam oczy, przywołuję Twoją Duszę i maluję to, co się pojawia. Obraz który powstaje jest dla Ciebie inspiracją i wspiera Cię w dalszym rozwoju.

Zapraszam do Izabelina pod Warszawą

ul. Końcowa 23 a

tel. 501 257 897

 

Opinie klientów:

Ania:

Siłą napędową do tych rozmów i odkryć była…. wdzięczność, którą poczułam po rozmowie z Anią Anna Ślusarska przy jej Kartach Anielskich… (są cudownie gadatliwe i to co podpowiadają jest trafione w punkt) i radość i lekkość w ciele po masażu MANAWA – polecam z całego serca jedno i drugie i właśnie w tej kolejności – najpierw rozmowę z kartami a potem Manawę  … Trafność odczytów Ani i wyłowienia tych miejsc w ciele, która mają coś do powiedzenia – 10 na 10!

Dorotka:

Będziesz chciała masaż? – zapytała Ania, a ja się trochę migałam. Pomyślałam, że może tylko pogadamy, do lasu pójdziemy, a z drugiej strony męczyła mnie ciekawość tego jej nieznanego mi Daru.
Ciekawość zwyciężyła. A zmieściłyśmy i pogaduchy, i masaż i wizytę u Dobromira, dębu – słynnego leśnego doradcy Ani.

A sam masaż Manawa?
Ma – must have
Na – najlepszy ever
Wa – warto to przeżyć

Ania chodzi po ciele rękoma jak po mapie i w dodatku łączy to z Twoją opowieścią. Ona pyta dotykając (no dobra!, wwiercając się) np. łydki – a Ty opowiadasz sykając. Tworzy się niezwykła historia cielesno-emocjonalno-zmysłowa.
Warto przeżyć tę historię odczytywaną znakami i czytanymi przez Anię rękoma.

Anna Ślusarska to alchemiczką łącząca wiele swych darów w Twój Dar odnajdywania siebie. Połączenie tego z wizytą w oswojonym przez nią (boso) lesie (Puszczy Kampinoskiej) jest niezwykłym doświadczeniem, które polecam każdemu.

 

Joasia:

Moje życie ostatnio nabrało tempa. Tak dużo się dzieje, że czasami zastanawiam się czy to, co mnie spotyka jest możliwe i rzeczywiste.
Jakbym wsiadła do pociągu superekspresu, z napisem „kierunek: dobra zmiana”.
Czuję, że jestem tam gdzie mam być. Nawet jeśli nie chce mi się tam pojechać, okazuje się, że zawsze wydarza się coś niezwykłego, co nadaje sens tej wyprawie. Są też takie wydarzenia, na które bardzo czekam, bo czuję, że są dla mnie bardzo ważne. Tak było z wizytą u Ani Ślusarskiej, pod Warszawą. Umówiłyśmy się z ponad 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Nie mogłam się doczekać. W końcu stanęłam przed Ani domem. Czułam jakbym przekroczyła jakiś czarodziejski próg i znalazła się w innym wymiarze.
Ania zrobiła mi masaż. Takiego masażu nigdy w życiu nie doświadczyłam. Z Ani pomocą zrzucałam, uwalniałam z ciała lęk, strach, chaos, ból, cierpienie, wszystko to, co mi nie służyło, co ciążyło i blokowało. Było tego mnóstwo, z obecnego życia, z innych wcieleń, a nawet z życia innych, bliskich mi osób. Wszystko we mnie, Ania kawałek po kawałku, historia po historii, uwalniała z mojego ciała, czyściła mnie z gruzu … Oczyszczona napełniałam się spokojem, miłością, poczuciem bezpieczeństwa, ufnością. Wtedy zobaczyłam co mam robić, co, gdzie i z kim. Zobaczyłam jakbym przeniosła się w przyszłość, ze szczegółami, jakbym patrzyła na film, w którym gram główną rolę. Piękna, bardzo wyraźna wizja mojej przyszłości. Odeszły blokady. Teraz już nic mnie nie trzyma. Mogę iść na przód, tylko muszę wykonać pierwszy krok, a potem kolejny i kolejny…
Po masażu Ania zaczęła grać na misach kryształowych i śpiewać. Leżałam i słuchałam. I czułam jak moje ciało i dusza poddają się wibracjom i unoszą mnie w wyższe wymiary. Otworzył się tunel, za którym anielski głos śpiewał dla mnie uzdrawiającą pieśń, leczył moją duszę, uspokajał, otulał miłością. To był głos, który wydobywał się z Ani, ale jakby anioły śpiewały przez Anię. Naprawdę niezwykłe uczucie!
Po masażu i koncercie czułam, że jestem inną osobą. Jestem lżejsza, spokojniejsza i jak dzban wypełniona po brzegi miłością, ufnością w prowadzenie i siłą pochodzącą z tej pewności.
Zastanawiałam się co się wydarzyło, bo z całą pewnością wydarzyło się mi się coś niezwykłego, wyjątkowego. Nie uświadamiałam sobie dotychczas jak dużo nosiłam w sobie negatywnych, obciążających mnie emocji, przeżyć, jak moje ciało na to zareagowało. Uwolniłam się dzięki pomocy Ani z tylu spraw, worków, kamieni…
Po koncercie poszłyśmy na spacer z psem. W głowie miałam milion przenikających się myśli. Chciałam poznać Dobromira, o którym Ania tak dużo pisze. Szłyśmy w ciemnym lesie po białym śniegu, przy blasku księżyca. W lesie moją uwagę przykuło niezwykłe drzewo. Stało tak blisko ścieżki, jak taka zadziora skora do rozmowy z każdym chętnym przechodniem. Drzewo z potężną, ciepłą mocą, którą czuło się od pierwszego spojrzenia. Dobromir.
Pomyślałam sobie zuchwale, że skoro to takie mądre drzewo, to niech mi powie coś konkretnego o mojej przyszłości. Dobromir powiedział całkiem spokojnie, nie zważając na mój lekceważący ton: „najpierw uspokój myśli”. Ileż w tym mądrości i dojrzałości pomyślałam sobie, jakież to oczywiste. Że też ja o tym nie pomyślałam… Wszystko jest już we mnie. Wystarczy znaleźć w sobie spokój i wtedy świadomie wybrać ten pierwszy krok do postawienia. Moja zuchwałość zmieniła się w podziw. Dobromir odpowiedział mi jak mądra, doświadczona matka, opiekuńcza, która pragnie tylko mojego dobra i nie zważa na moje prowokacje… A ja odczułam wdzięczność i pokorę.
Po nocy pełnej ciekawych snów, bardzo chciałam namalować z Anią obraz. Każda z nas zaczęła więc malować, na swoim płótnie. Wybrałam kolory, pomyślałam o mojej Motylarni, o tym, aby wszechświat mi sprzyjał i aby wizja, której tu u Ani doświadczyłam, stała się moją rzeczywistością. Zaczęłam malować. Najpierw tło, potem pojawiła się spirala czasu, na niej jakieś lekkie pióro pawia, aż w końcu oko. Oko, które patrzy na mnie i motywuje do działania. I głos, który mówi: UFAJ PROWADZENIU.
Ten obraz był dopełnieniem procesu oczyszczania, jakiego doświadczyłam z pomocą Ani. To jak kropka nad „i”. Oczyściłam się i napełniłam nowym paliwem napędowym. Niech działa.

Dziękuję Ci Aniu, z głębi serca ❤

Zosia:

Przez moją głowę często przewalają się przeróżne dylematy, wątpliwości, zaplątane niewiadome, które średnio potrafię okiełznać i nadać im prostą formę istnienia.
Oczywiście jak zawsze „przypadkiem”, chociaż już z wyraźnymi symptomami umysłowej pomroczności trafiam na Twoje teksty i…staje się jasność😊.
Szukaj w sobie. Patrz na znaki. Zaufaj intuicji. Postaw na uważność. Słuchaj. Wycisz umysł….te i wiele innych podpowiedzi płynie szerokim nurtem, dając ulgę udręczonej głowie.
Dziękuję Ci za to, że na czas wyławiasz mnie swoim szczerym słowem z topieli.
Dziękuję za Twoje Anioły, które w postaci albumu trafiły pod mój dach
Gadają ze mną, ale jakby tak jeszcze klupnęły od czasu do czasu gumowym młotkiem…😉
Dziękuję Ci za Anioła Mądrości Życiowej, który niezmiennie, mimo przeróżnych okoliczności przypomina: „życie nabierze kolorów, jeśli zaufasz wewnętrznemu prowadzeniu”…💙
Dziękuję Aniu, że mogłam popatrzeć w Twoje oczy, poczuć niezwykłą energię miłości i wrażliwości Twojej Duszy, popłynąć z dźwiękami kryształowych mis…
Wiem, że będzie jeszcze masaż, leśny spacer, dotyk Dobromira.
A na teraz – Dziękuję Ci, że JESTEŚ i niech chronią Cię Twoje Anioły!

Halinka

Uwielbiam Twoje karty Aniu  Mają Moc i głębokie przesłanie 😘 Miałam również przyjemność medytować z Tobą przy dźwiękach mis kryształowych i to było wyjątkowo piękne doznanie. Gratuluję Ci talentu i kreatywności 😘😘😘

Doro

Zaczęło się od jednego obrazu, potem drugi, potem trzeci- bo nawet logo dla firmy Ania potrafi wyczarować…. Potem był masaż, w którym uwolniło się to, co zapomniane. Misami i anielskim głosem oczarowała mnie i innych uczestników warsztatu w Krakowie… Nie wspomnę już o stałych poradach z anielskiego, pięknego albumu, którego prawie nie wypuszczam z rak  A teraz jeszcze Anielskie Porady z Kart…. Nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłam z zachwytu 😀

Monika

Uczestniczyłam w koncercie kryształowym wraz z pokazem slajdów obrazów autorstwa Anny Ślusarskiej oraz jej śpiewem anielsko-wielorybim . Było to bardzo mistyczne , a zarazem bardzo fizyczne doświadczenie… Podczas medytacji czułam jak pracuje nad rzeczami dla mnie ważnymi … Proces trwa jeszcze do dziś … Moc uzdrawiająca głosu, mis , kolorów, Aniołów … Doświadczenie obecności samej Ani , jej otwartość i bezpośredniość i wszechobecna energia anielska … dziękuję ☀️ Jeśli chcesz wyjść na spotkanie siebie a wciąż coś Cię blokuje pozwól sobie spotkać Anię … Przeprowadzi Cię ❤️ i zaopiekuje – niesamowita osoba obdarowana wieloma talentami … Bóg nie rozdaje ich pochopnie 🌼😁🌹 Przekonajcie się zresztą sami.

Luiza

Przypadkiem („przypadków” nie ma ! Zawsze jest coś po coś 🙂 ) trafiłam na Twój album anielski. Byłam w totalnej rozsypce. Album zagościł w moim domu. Obrazy i przesłania jakie w nim zawarłaś , spowodowały niesamowite, pozytywne zmiany w moim życiu. Cudne źródło pozytywnej energii, wspierające, budujące i ratujące !!! Dziękuję❤️

Dorota

Wielka wdzięczność za niezwykłą drogę życia i wskazanie kierunku dla szukających 🙂

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: