Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Harmonia Żywiołów

Zapraszam Cię na pełne magii warsztaty dla Kobiet, odkrywające przed Tobą Harmonię Żywiołów.
W kameralnej grupie, będziesz mogła spotkać się ze swoją Kobiecą Naturą, po to by w pełni zamanifestować i przejawić swoją kobiecość. Otworzysz się na prowadzenie intuicji, połączysz z Ziemią, zadbasz o ciało, uruchomisz przepływ, odkryjesz swoją pasję i z lekkością zaczniesz kreować swoje życie.

Dowiesz się:

• Jak pozbyć się tych ciężarów, które dźwigasz przez całe życie
• Jak bezpiecznie uwolnić zablokowane w ciele emocje
• Jak wrócić świadomością do ciała
• Jak zacząć oddychać pełną piersią
• Jak rozpalić ogień, który przygasł, zasypany popiołem
zmartwień i problemów
• Jak poczuć ziemię pod stopami
• Jak wrócić do własnych korzeni i zacząć czerpać z nich siłę
• Jak dzięki wewnętrznym oceanom, udrożnić przepływ i skorzystać z miękkości i elastyczności wody
• Jak poczuć radość z prostego bycia w ciele
• Jak to jest być wśród innych kobiet i czuć przepływającą między nimi energię
• Jak przestać się martwić i zacząć żyć
• Jak zacząć tworzyć swoje życie

Dla umysłu, który przyzwyczajony jest do tego, że musi mieć plan, określę oczywiście pewne ramy i program, wiedz jednak, że najważniejsza jest dla mnie miękkość i elastyczność, w podążaniu za energiami. Bo tak naprawdę, to one będą nas prowadzić, w zależności od tego, jaka będzie grupa i co będzie do zrobienia.

Ja będę tylko kanałem dla energii, które w tej naszej unikalnej grupie zapragną się zamanifestować.

Jeśli jesteś otwarta na warsztaty, w czasie których wszystko może się wydarzyć, a nic nie jest tak do końca określone, zapraszam Cię serdecznie i z całego serca.

A oto program dla umysłu 😉

Sobota 24 października, godz. 10.00-20.00

Tego dnia zajmiemy się energią kobiecą, czyli Żywiołami Ziemi i Wody.

Zgodnie z tym, co już teraz mi się pojawia, wejdziemy w energię Matki. Sprawdzimy jakie mamy przekonania i obciążenia związane z tą energią. Spotkamy się z naszymi Matkami i sprawdzimy, czy nie ma tam blokad, które zatrzymują lub ograniczają dopływ karmiącej nas energii z Ziemi. Zrobimy medytację, która porozwiązuje węzły, jeśli takowe będą. Praca w mocnym kręgu przynosi natychmiastową zmianę energii, jeśli tak zdecydujesz.

Potem połączymy się z Matką Ziemią. Poczujemy bicie jej serca, dowiemy się jakie ma dla nas przesłanie.

Po obiedzie, wejdziemy w energię Żywiołu Wody. Sprawdzimy czym jest dla nas i jak możemy z nią pracować. Otworzymy się na przepływ, sprawdzimy co nas blokuje. Wejdziemy w energię Łona, energię seksualną i umiejętności otwierania się na przyjemność w życiu. I znowu tutaj najważniejsza będzie energia grupy i to, z czym przyjdzie nam się zmierzyć.

Dla mnie na warsztatach najważniejsi są zawsze uczestnicy. To oni wyznaczają kierunek, w którym należy podążać. Ja mam tylko uważnie słuchać, odczuwać, tworzyć bezpieczną przestrzeń i prowadzić.

Zakończymy kąpielą w dźwiękach mis kryształowych. Wszak Woda jest kryształem. Dźwięk mis połączony z moim śpiewem, wypłucze resztki blokad z naszych ciał.

Niedziela 25 października, godz. 10.00-18.00

Tego dnia spotkamy się z dwoma męskimi Żywiołami – Ogniem i Powietrzem. Poruszymy mój ulubiony temat pasji, odwagi w działaniu, wychodzenia do świata zewnętrznego. Sprawdzimy co stoi na przeszkodzie, byśmy podążali za głosem swojego serca? Co sprawia, że boimy się wykonać pierwszy krok? Będziemy przyglądać się tym blokadom i będziemy je rozpuszczać.

Żywioł Ognia jest bardzo połączony z Przodkami, dlatego w medytacji spotkamy się również z Nimi. Odzyskasz pełne mocy połaczenie ze swoim Rodem. Poczujesz ich siłę i wsparcie.

A na koniec z lekkością wejdziemy w Żywioł Powietrza i oddech. Przyjrzymy się jak wygląda nasza Święta Przestrzeń. Zrobimy w niej energetyczny porządek. Dowiesz się jak zarządzać swoją energią na co dzień. Wejdziemy też w trudny temat stawiania granic. Popracujemy z dźwiękiem i wyrażaniem swojej prawdy.

Zakończymy wspólnym śpiewem w kręgu. Uhonorujemy w ten sposób Żywioły, które nas prowadziły przez te dwa dni.

Inwestycja – 440 zł
(w cenę wliczony jest ciepły posiłek, kawa, herbata, owoce, ciastka)

Ilość miejsc ograniczona. Grupa maksymalnie 11 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa jest rezerwacja miejsca na maila: obrazyintuicyjne@wp.pl, oraz wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 220 zł na konto:

Tęczowe Wibracje
Anna Sernawit

35 1750 0012 0000 0000 3857 5112

W tytule: zaliczka na warsztaty
Kwota: 220 zł

O prowadzącej:

W 2012 roku odkryłam swoją pasję i zaczęłam malować obrazy Anioły i obrazy intuicyjne. Zaufanie tej pasji, zaowocowało kolejnymi. Zaczęłam rozwijać cały swój potencjał. Otworzyłam się na pracę z ludźmi.

Prowadzę sesje indywidualne i warsztaty pracy z emocjami, docieraniem do siebie i budzeniem wewnętrznego potencjału. Moim marzeniem jest, by każdy mógł odkryć drogę swojej Duszy i zdobył się na odwagę by nią podążać. Bardzo mocno zaangażowana jestem w pracę z Polem Ziemi.

W 2016 roku przyszła do mnie informacja o misach kryształowych i pracy z dźwiękiem.

Misy swoją wibracją pomagają uzdrawiać nasze ciała. Przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im się przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić. Dźwięk mis oraz ich wibracja, rozpuszcza blokady i udrażnia przepływ energii w ciele.

Dzięki pracy z własnym ciałem, bardzo silnie połączyłam się z Ziemią i z Żywiołami. Dzięki podążaniu za intuicją, dzięki wsłuchiwaniu się w prowadzenie, rok temu powstała grupa Pieśń dla Matki Ziemi. Tam przez 160 dni pracowaliśmy po kolei z każdym żywiołem. Dzięki temu dogłębnie poznałam wartość, jaką niesie dla nas każdy z nich, stałam się ich częścią, a one są we mnie.

Od 2017 roku organizuję kręgi i warsztaty on-line
Wydałam album „Na skrzydłach Aniołów”.
Nagrałam 3 płyty: Powrót do korzeni, Pieśń dla Matki Ziemi i Kryształowe Kręgi.

Wydałam karty: Aktywacja Mistrza
Prowadzę bloga: http://www.obrazyintuicyjne.wordpress.pl

Kanał na You Tube: https://www.youtube.com/user/ANKAS72/
Strony na FB:

Tęczowe Wibracje: https://www.facebook.com/sernawitanna/

Anioły i nie tylko: https://www.facebook.com/Anio%C5%82y-i-nie-tylko-528006770553570/

Ocean Dźwięków: https://www.facebook.com/AniaSernawit/

Taniec Żywiołów: https://www.facebook.com/Taniec-%C5%BBywio%C5%82%C3%B3w-102400934706150

Rozmowy z Gają: https://www.facebook.com/Rozmowy-z-Gaj%C4%85-100419955075170

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: