Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

FB_IMG_1589479560693

NA CZYM POLEGA MOJA CODZIENNA PRACA Z CIAŁEM 🙂

Ciągle dzisiaj pada, nie mogę pracować w ogrodzie, więc pomyślałam, że spróbuję napisać o tym, co dzieje się na warsztatach Świadome Ciało.

Miały trwać 22 dni, miały skończyć się 8 maja. Miałam pięknie przygotowane Moduły, w których jak leci, wpisałam kolejno wszystkie części ciała i narządy, które wydały mi się ważne.

Ale oczywiście energie musiały mi wszystko powywracac do góry nogami i pokazać, że ładnie, pięknie, struktura strukturą, ale one wiedzą lepiej i poprowadzą nas tak, żeby wszystko ułożyło się w harmonijną całość.

A że jak wiecie, kocham podążać za energiami, ucieszyłam się, że nie muszę więcej nic planować, nic kontrolować, nie muszę trzymać się sztywno czegoś, co wydawało mi się słuszne, a mogę po prostu popłynąć z tym, co pojawia się TERAZ, na ten moment. Wystarczy słuchać i wyczuwać to, co dzieje się w Polu.

Dosyć szybko okazało się, że warsztat jest tylko dla kobiet, a my żeglujemy bardzo w mocno w kierunku uzdrowienia naszej kobiecości, w kierunku docenienia jej natury, delikatności i miękkości, w kierunku odwagi by zacząć ją w pełni przejawiać.

Ćwiczenia QiGong, od których zaczynamy nasze codzienne zajęcia, sprawiają, że pięknie zaczynamy wyczuwać energie, które są wokół nas. Stajemy się ich coraz bardziej świadome i zaczynamy decydować o tym, co chcemy mieć w swojej przestrzeni, a czego nie. Rozpoznajemy energie, które już nam nie służą, blokują nas, rozpraszają, zakłócają, zaciemniają obraz, odbierają przestrzeń. Świadomie uwalniamy się od nich, wzmacniając jednocześnie cały czas swoją własną energię. Wracamy do siebie, przywołujemy ją, budujemy każdego dnia od nowa. Mało tego, w jednym z ćwiczeń mając do dyspozycji swoją energię, energię Kosmosu i Ziemi, kreujemy i przywołujemy taką jakość, która danego dnia jest nam najbardziej potrzebna. Uczymy się wyczuwać subtelne zmiany w ciele i w polu, które nas otacza.

Po ćwiczeniach siadamy do medytacji z częścią ciała, która pojawiła się na dany dzień. Wchodzimy w nią, łączymy się z nią na bardzo głębokim poziomie. Widzimy jak ważnym jest elementem w funkcjonowaniu naszego ciała i nas jako Istot. Medytacje płyną tak, żebyśmy uświadomiły sobie jakie energie mogą nas tutaj blokować i zatrzymywać. Na bieżąco, w trakcie tych sesji medytacyjnych uwalniamy zarówno w sobie, jak i kolektywnie programy i blokady związane z tą częścią ciała. Pracujemy świadomie, często z otwartymi oczami, będąc jednocześnie w dwóch wymiarach, tym fizycznym i energetycznym. Możemy się komunikować. Dziewczyny wrzucają do kręgu to, co się pojawia i wspólnie to rozpuszczamy.

Robią się z tego takie grupowe sesje on-line. A jak wiadomo moc grupy jest wielka, więc wszystko można naprawdę hurtowo pouwalniać, jeśli podejmiemy decyzję, że już nam wystarczy ciągnięcia za sobą energii, które zaburzają naszą wewnętrzną równowagę.

Właśnie przez to, że pracujemy nie tylko ze sobą, ale z całym Polem Kobiet, te procesy są dosyć mocne i ciało potrzebuje czasami trochę więcej czasu, żeby zintegrować to, co się zadziało. Dlatego płynąc harmonijnie za tym, co się pojawia pozwalamy sobie na 2-3 dniowe przerwy integracyjne. W tym czasie tylko ćwiczymy i śpiewamy.

A na samym końcu naszego spotkania, łaczymy się z jedną nową, młodą, pełną energii komórką tej części ciała, z którą pracujemy i wydajemy jej polecenie, żeby informacje o swojej młodości i witalności wysłała do pozostałych komórek danego narządu.

A my, żeby jej już nie przeszkadzać, śpiewamy najczęściej nasza mantrę cudów. Ale oczywiście, w zależności od panujących danego dnia energii, pojawiają się też inne pieśni.

Tak to sobie płynie od 17 kwietnia i potrwa jeszcze przynajmniej kolejny tydzień, czyli wszystko wskazuje na to, że modułów będzie 33.
Pracujemy codziennie o godz. 11.11, ale oglądać można oczywiście w dowolnym dla siebie terminie. Ważne jest jednak, żeby robić to codziennie.
Można dołączyć w dowolnym momencie, bo i tak najsensowniej jest zacząć od 1 Modułu.

Jak dołączyć?

Najlepiej napisz do mnie lub zadzwoń:

501 257 897

Koszt warsztatów, do końca maja cena promocyjna 220 zł

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: