Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

20200508_173819

W połowie lipca 2019 roku usłyszałam wyraźne polecenie od Gai: zaśpiewaj mantrę cudów Ardas Bhaee publicznie. Śpiewaj ją z ludźmi przez 40 dni w intencji uzdrowienia Ziemi.

Pamiętam wtedy swoją reakcję. Po pierwsze udałam, że tego nie słyszę, po drugie pomyślałam sobie, że to wykluczone, żebym się tak publicznie wydurniała, nie potrafiąc śpiewać.

Ale Gaja nie dawała za wygraną. Po dwóch dniach uległam i zaśpiewałam, a 15 lipca stworzyłam grupę Pieśń dla Matki Ziemi. Myślałam, że pośpiewamy 15 minut codziennie przez 40 dni i po sprawie. Ale Gaja znowu miała chytry plan. Zaangażowała mnie w ten projekt całkowicie. Okazało się, że nie skończy się na 40 dniach. Zaczęliśmy śpiewać dla wody, a skończyło się na tym, że mamy przejść przez wszystkie 4 żywioły. Oprócz śpiewania cały czas pracowaliśmy z Polem Ziemi. Oczyszczając siebie, wspomagaliśmy Ziemię w procesie transformacji.
W międzyczasie zaczęły się pojawiać inne mantry i pieśni.
Potem słowa i pieśni zaczęły przypływać same.

I znowu dostałam kolejne polecenie: nagraj płytę z tymi pieśniami, niech ludzie śpiewają dla Matki Ziemi. Niech uwalniają swój głos, niech swoją wibracją tworzą Nową Ziemię.

Usłyszałam kiedyś leżąc w morzu:
Śpiew kieruje cię do wnętrza.
Śpiew przypomina ci o tym, kim jesteś.
Śpiewem stwarzasz swoją rzeczywistość.

Wtedy te słowa wydały mi się kompletnie niezrozumiałe i przesadzone. Dzisiaj wiem, że to Prawda.

Dzisiaj wiem, że śpiewając uzdrawiamy swoje wewnętrzne oceany, a tym samym zmieniamy kody w naszym ciele. Sprawiamy, że one powracają do swojej pierwotnej, boskiej wibracji.
Mało tego, nasz śpiew ma zdolność wpływania na energię wokół nas. Zmienia Pole Ziemi. Stwarza je na nowo. Zmienia naszą rzeczywistość.

Wiem, że ta płyta działa na wielu poziomach.

Moją intencją jest, żeby jak najwięcej osób, dzięki niej odkryło swój unikalny dźwięk, swoją wibrację, po to byśmy swobodnie i odważnie mogli wyrażać siebie.

Niech te pieśni popłyną w świat i niech stworzą dla nas Nową Ziemię.

Dziękuję wszystkim, którzy śpiewając ze mną od lipca, tak pięknie pracowali z Polem Ziemi. Zmiana płynie zawsze od środka na zewnątrz. Zmieniając swoją wibrację, zmieniasz wszystko wokół Ciebie ❤

Płytę można zamówić tutaj:

http://www.obrazyintuicyjne.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: