Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Wybór

Fotolia_79237927_XS copy

Są tylko dwie drogi: Miłość i Strach, lub innymi słowy Raj i Piekło.
Kiedyś mogliśmy sobie przeskakiwać z jednej na drugą, bo byliśmy w przedszkolu, a ścieżki były blisko siebiei biegły prawie równolegle. To był czas dualizmu, przeciwieństw, dobra i zła, światła i ciemności.

Ale stało się coś, co zmusiło nas do tego, żebyśmy szybko dorośli. Doszliśmy do miejsca, w którym drogi się rozchodzą. Nie da się już przeskakiwać z jednej na drugą. Jako dorasła, świadoma Istota dokonujesz wyboru i na tej drodze już zostajesz.

Na pewno wiesz, gdzie teraz jesteś.

Jeżeli czułeś, że utknąłeś, bo dźwigasz za dużo bagażu, mogę pomóc Ci go zobaczyć i uwolnić się od niego. Zajmuję się tym od lat, podobnie jak budowaniem swojego Raju, w którym teraz po prostu jestem.

Mam dużo czasu, podobnie jak większość z nas i przestrzeń do tego, żeby pomóc Ci jeszcze przeskoczyć na tę lżejszą ścieżkę. Mam dar, dzięki któremu zrobisz to zaśmiewając się do łez.
Tak działam, pomagając ludziom zmienić energię, w jakiej utknęli.
Lekkość i radość, to takie moje słowa – klucze.

Jeżeli poczujesz impuls, żeby zmienić ścieżkę – skontaktuj się ze mną.
Nie jestem obładowana terminami, bo to też jest ociążenie, a ja kocham wolność. Prawdopodobnie jak Ty poczujesz impuls, ja będę miała dla Ciebie czas. Taki mam układ z moją Duszą Manawą. Bo właśnie wtedy, kiedy czujesz, że już dłużej nie dasz rady, że zaraz się udusisz, wtedy jest idealny moment, żeby to zmienić.

Manawa – Moment Mocy jest TERAZ.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: