Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Świadome Ciało

76ee453516603e36f64ddff1626bfc68

Zachwycona efektami jakie obserwuję u siebie po 33 dniach codziennych medytacji, poczułam, że nie mam ochoty zatrzymywać się po 44 dniach i chcę to robić dalej.
Wiedziałam, że coś przyjdzie. No i przyszło 😀

4 marca zaczęłam pracę z Tęczowymi Aniołami. Pracowaliśmy w energiach, ucieleśnialiśmy je, manifestowaliśmy. Teraz przyszedł czas, żeby zająć się CIAŁEM.

Zawsze czułam, że chorujemy, starzejemy się i umieramy przez nasze przekonania. Przez to, że zatraciliśmy naturalne umiejętności uzdrawiania i odmładzania. Jedyne co trzeba zrobić, to przywrócić połączenie i komunikację z ciałem. Przywrócić mu naturalną umiejętność utrzymywania harmonii, witalności i zdrowia. Zacząć z nim śpiewać, nastroić ten idealny instrument, który się po prostu rozstroił, bo nie potrafiliśmy o niego właściwie zadbać.

Wykorzystam w tym celu moc medytacji. Widzę jak mocne mają działanie, co się podczas nich dzieje. Bardzo konkretnie pracuję tam z energiami. Sprawiam, że one naprawdę wpływają na nasze życie, energetykę, umysł i emocje. Dlatego najwyższy czas zająć się ciałem.

Przez 21 dni przejdziemy przez wszystkie ważne części naszego ciała. Będziemy je poznawać bardziej świadomie, zobaczymy, że w ogóle są, jak nam służą, jaką pełnią rolę. Oczywiście te najważniejsze rzeczy. To nie będą nudne wykłady z anatomii. Każda medytacja będzie miała swój moduł, w którym krótko i treściwie postaram się przedstawić tę część ciała, z którą danego dnia będziemy pracować. To będzie cześć dla umysłu.

Natomiast w medytacji będziemy łączyć się z tą częścią ciała, przede wszystkim ją zobaczymy, docenimy i uhonorujemy. A potem połączymy się z jedną tylko komórką, która właśnie się narodziła, jest młoda, w idealnej harmonii i sprawimy, że ta komórka zacznie się komunikować z innymi, zmieniając wadliwe i zmutowane zapisy.

W ten sposób w ciągu 22 dni przywrócimy harmonię całemu ciału. A przede wszystkim je poznamy i nauczymy się z nim świadomie komunikować.

Zaczynamy 17 kwietnia 2020 r.
Medytacje będą się odbywać codziennie o godzinie 11.11
Będą trwały ok. 30-40 minut.
Będzie można je robić w dowolnym dla siebie czasie.
Warunkiem sukcesu jest SYSTEMATYCZNOŚĆ. Trzeba je robić codziennie.

Możesz dołączyć w dowolnym momencie.

Medytacje będą odbywały się na FB w grupie warsztatowej Świadome Ciało. Po wykonaniu przelewu, osoba zainteresowana zostaje dołączona do grupy i ma do niej nieograniczony dostęp. Pracujemy w grupie, więc energie będą mocno wspierające. Tak działa dynamika grupy. Będziemy się wzajemnie motywować i inspirować.

Konto do wpłat:
Tęczowe Wibracje Anna Sernawit
35 1750 0012 0000 0000 3857 5112
W tytule: warsztat Świadome Ciało
Kwota: 220 zł
Wystawiam faktury

A tutaj filmik, w którym opowiadam co dokładnie będziemy robić 🙂

#swiadomecialo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: