Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Woda i kryształy

IMG_20200227_125640_033

Woda to ciekły kryształ, my jesteśmy kryształem i tak jak one mamy w sobie zakodowane wszystkie informacje od początku naszego istnienia. Woda w nas, przechowuje ogromną ilość danych. Naszym celem jest ją oczyścić z tych, które zostały nam wgrane. Z tych, które się w nas utrwaliły, wskutek trudnych doświadczeń.
One to zamiast zaufania, niosą wątpliwości. Zamiast odwagi – strach, który zatrzymuje nas w miejscu, paraliżuje.

Te informacje trzeba świadomie zmienić, te trudne przetransformować, a te płynące z głebi naszej Istoty odkodować.

Dlatego odbywa się teraz wymiana starej wody na nową. Zmieniamy oprogramowanie. Pozbywamy się ze swoich ciał wody, która ma zniekształcone struktury. Dlatego możesz mieć częste objawy przeziębienia, katar, kaszel, możesz się pocić bez powodu.
Bardzo ważne jest, żeby nauczyć się programować swoją wodę.

Śpiew kieruje nas do wnętrza, śpiew przypomina nam o tym, kim jesteśmy, śpiewem stwarzamy swoją rzeczywistość.

Te słowa przyszły do mnie jak leżałam w morzu na Malcie, całkowicie połączona z wodą wokół mnie. Wtedy były one dla mnie kompletnie niezrozumiałe i nieprawdopodobne. Teraz wiem jak wielką mają wartość. Im więcej śpiewam, im bardziej nurkuję w swoje wewnętrzne oceany, tym mocniej czuję ten przekaz. Docieram do coraz głębszych jego poziomów.

Śpiewając dla wody, odpowiednio ją programując, błogosławiąc wręcz, zmieniamy strukturę naszych kryształów. Sprawiamy, że wracają do swojej pierwotnej, geometrycznej struktury. Na poziomie fizycznym uzdrawiamy w ten sposób nasze ciała, przywracamy im boską doskonałość.

Dlatego tak mocno czuję tę japońską pieśń, pt. Błogosławieńtwo dla wody.
To dlatego nie mogło jej zabraknąć na mojej płycie. Śpiewana z odpowiednim zaangażowaniem i świadomie, ma wielką moc. Czuję ją fizycznie w całym ciele. To są słowa duchowej mocy i przez to, że wiele osób na całym świecie śpiewa ją z określoną intencją, ona ma już te informacje w sobie zakodowane.

To dlatego misy kryształowe mają tak niesamowite działanie. To czysty kwarc wprost z Ziemi. On zna tę boską wibrację i poprzez dźwięk, po prostu nam ją przekazuje. Do tego dołączam swój śpiew, jak Wieloryb, który nawołuje swoje Tęczowe Plemię… 🌈

Wszystko się pięknie krystalizuje 💎

Pierwszy koncert mis kryształowych, połączony z medytacją już 21 marca w Astanga Yoga Studio.

A cały tekst powstał dzięki temu zdjęciu… Natura zawsze mnie tak inspiruje 😁

#rozmowyzgaja #krysztaly #misykryształowe #programowaniewody #spiew #piesnduszy #astangayogastudio

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: