Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Przyjaźń damsko-męska

hqdefault.jpg

PRZYJAŹŃ DAMSKO- MĘSKA 💃🕺

Tak sobie myślę, że w tym naszym świecie, wszystko jest postawione na głowie. Miłość też. Czy raczej to, co wydaje nam się, że miłością jest….

Mylimy miłość z początkowym zauroczeniem i pożądaniem. Widzimy kogoś wtedy, gdy pociąga nas jego fizyczność, gdy czujemy do niego pociąg seksualny. I nazywamy ten stan zakochaniem, podczas gdy to energia seksualna bierze nas w posiadanie i nakłada nam na oczy i umysł różowe okulary, w których widzimy tylko to, co chcemy zobaczyć. Udajemy, że wszystko jest cudownie, bo przez pewien czas jest. Jest tak długo, jak silna była energia seksualna. Od stopnia jej natężenia zależy, jak długo pozostaniemy ślepi na wszystko to, co miłością nie jest…

Na próby manipulacji, na wykorzystywanie, na szantaż emocjonalny, na brak uwagi i zainteresowania naszą osobą, na wiele innych rzeczy. Godzimy się na to, bo energia seksualna przesłania nam oczy.

Ale jak mgła opadnie, widzimy już prawdę i nie wierzymy własnym oczom. Zaprzeczamy temu co widzimy, zaprzeczamy swoim uczuciom i emocjom, bo nie chcemy stracić czegoś, co było takie piękne i tak intensywne. Nie chcemy znowu zostać sami, więc godzimy się żyć tak, jak ktoś nam zagra, zapominając o własnej melodii, która nam w Duszy gra. Zapominamy o sobie, bo tak bardzo pragniemy, by ktoś nas kochał i był z nami.

Taki stan może trwać bardzo długo…

Ale jak zobaczymy wreszcie SIEBIE i zdecydujemy się podążać za sobą, otwiera się przed nami możliwość spotkania drugiego człowieka w zupełnie innej przestrzeni.

W przestrzeni serca 

W tym miejscu miłość nie razi Cię jak piorunem. Miłość zaczyna Cię muskać jak delikatny, wiosenny wiatr. Tak subtelny, że początkowo nawet nie czujesz go na swoim ciele. Miłość, która tam rozkwita jest miękka, niewinna i delikatna. Nie wymusza, nie krzyczy, nie obraża się, nie robi scen.
Pojawia się niepostrzeżenie w miarę, jak poznajesz drugiego człowieka na zupełnie innym poziomie. Jak otwierasz się na niego i przed nim, bez wchodzenia w energię seksualną. Tworzy się wtedy przestrzeń na przyjaźń. Buduje się relacja, z której oboje czerpiecie wielką radość i siłę. Dajesz wsparcie, a za chwilę je otrzymujesz. Upadasz i podnosisz się, ale nikt nikogo nie wykorzystuje.
Jest między Wami tak wielka szczerość, że oboje stajecie się dla siebie transparentni. Widzicie wszystko, każdy swój ból, każdą ranę, każde słabe i czułe miejsce. Odkrywacie przed sobą te miejsca, bo wiecie, że ta druga osoba tego nie wykorzysta. Wiecie, że w tej przestrzeni wszystkie Wasze rany mogą zostać zobaczone, przytulone i uzdrowione. Bo jest między Wami uważność i obecność, która CZUJE I WIDZI.
Idziecie ramię w ramię, a każde spotkanie sprawia, że Wasza przestrzeń się poszerza. Dostajecie skrzydeł i możecie latać, a życie wydaje się jeszcze piękniejsze.

W takiej relacji rodzi się miłość bezwarunkowa. Miłość, która zrobi wszystko by Twój Przyjaciel był szczęśliwy. A on zrobi to samo dla Ciebie. W takiej relacji nikt nikogo nie zagarnia dla siebie, nie zamyka w więzieniu swoich oczekiwań i pomysłów na życie. W takiej relacji jest przestrzeń, lekkość i oddech. I jest zgoda na wszystko co się zadziewa.

Takiej relacji z Przyjacielem teraz doświadczam i jestem za nią bardzo wdzięczna 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: