Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Drzewo Życia

dęby

Cisza znowu do mnie powraca…

Wczoraj podczas transmisji na żywo, na mojej grupie Pieśń dla Matki Ziemi, pojawił się temat, który bardzo mnie zaintrygował.

Drzewo Życia…

Doszłam do takiego momentu, w którym uświadomiłam sobie, że stałam się jak drzewo. Mam mocne korzenie, silne połączenie z własnym ciałem i jeszcze silniejsze z Gają. Mogę czerpać z jej zasobów, mogę się dzięki niej oczyszczać, transformować, zasilać i karmić.
Mam też wielkie konary, które sięgają Nieba i jak antena wyłapują wszystkie subtelne sygnały z kosmosu. Dzięki temu nie muszę gromadzić wiedzy. Wystarczy, że się zatrzymam, zamknę oczy i wiem co robić. Odpowiedzi przychodzą zawsze. Prędzej czy później, ale wiem, że przyjdą.

Wczoraj obejrzałam wywiad z Markiem Taranem, w którym mówił, że kobieta jest właśnie takim drzewem życia. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że tylko kobiety mają w sobie taki dar. Wydaje mi się, że jako Istoty jesteśmy pełnią.
Tutaj na tej Ziemi przyjęliśmy formę męską lub kobiecą, niemniej jednak pozostajemy pełnią. Naszą rolą jest tę pełnię odnaleźć w sobie. Zobaczyć, że przynależymy zarówno do Nieba jak i do Ziemi. Odnaleźć to połączenie, tę równowagę w sobie. Zdać sobie sprawę, że jesteśmy:

czarnym i białym,
światłem i ciemnością,
kobietą i mężczyzną,
dobrem i złem,
zimą i latem,
matką i ojcem,
ptakiem i drzewem
Jesteśmy WSZYSTKIM.

A jak to odnajdziesz w sobie, to chcesz odnaleźć Istotę, która tak jak Ty, wszystko ma w sobie. I chcesz z nią doświadczać prostego życia, chcesz BYĆ.

I zdałam sobie sprawę, że jestem takim Drzewem Życia.
Jakim jestem drzewem, zapytałam siebie?

No wiecie, najlepiej byłoby być Brzozą, bo jest taka smukła i wiotka… Ale ja zdałam sobie sprawę, że jestem Dębem 😊

Usiadłam, żeby napisać ten tekst. Weszłam w swoje dokumenty, w foldery, których mam pełno. Otworzyłam jeden, ale wyszłam z niego, bo coś tam było nie tak. Weszłam w jakiś stary z kwietnia 2018 roku, zatytułowany Tiyoweh (cisza) i patrzcie co przeczytałam…

„Czuję się jak chorągiewka miotana wiatrem. Nie ma we mnie stabilności, jest totalne rozchwianie. Nie może tak być. Muszę się ugruntować. Ciągle płaczę, nic mi się nie chce, najchętniej bym spała. Straciłam poczucie, że to co robię ma jakiekolwiek znaczenie. Wszystko stało się bezcelowe.

Wzięłam do ręki moją ukochaną książkę Matki Klanowe. Akurat miałam do przeczytania rozdział o Kobiecie Słuchającej, o tej która jest Matką Tiyoweh – Ciszy. Postanowiłam pójść za jej mądrością i zanurzyć się we własnej ciszy, żeby odnaleźć sens.
Położyłam się i instynktownie wzięłam do ręki mój stary kamień, Labradoryt. Położyłam go sobie na sercu i nagle bardzo mocno poczułam jego bicie. Przypomniałam sobie, że on mówił mi kiedyś coś o biciu serca i o połączeniu z Gają. Wyszperałam przekaz od niego:

Jestem Lama – opiekun kamienia, kamienia który współgra z twoim sercem, kamieniem w którym bije też serce Matki Ziemi. Pracując z nim łączysz się z Gają i poprzez tę pracę wspierasz ją w rozwoju. Staraj się zawsze dopasować bicie swojego serca do bicia serca Matki Ziemi. Wchodząc z nią w synchronię wiele otrzymujesz. Jej rytm, jej tętno pomaga ci ustabilizować, zharmonizować własne życie. Docierasz do swoich korzeni, a to sprawia, że jesteś silniejsza, stajesz się jak dąb, który czerpiąc z głębokich pokładów Ziemi, czerpiąc z jej odżywczych soków, staje się drzewem pełnym siły i wewnętrznej mądrości. Łącząc się z Ziemią poprzez ten kamień wrastasz coraz mocniej energetycznymi korzeniami wgłąb Ziemi. One odżywiają twoją Duszę dając ci siłę i mądrość dębu. Dadzą ci też spokój i pewność, że wszystko co robisz ma swój cel i swoje znaczenie. Będziesz jak skała, która niezachwianie trwa w swoich postanowieniach. Nabierzesz mocy, stabilności i wytrwałości. Jestem tu by połączyć cię z twoją Duszą, z rdzeniem twojej Istoty. A zadziać się to może tylko przy pełnym miłości połączeniu z naturą, połączeniu z sercem Matki Ziemi.

STAJESZ SIĘ JAK DĄB… wtedy nie śniło mi się jeszcze, że moim wielkim przyjacielem zostanie Dąb Dobromir…
Energetyczne korzenie – wyobraziłam sobie, że zaczynają one wyrastać z moich stóp i łączą się z korzeniami Dobromira. Skoro on może się łączyć z innymi drzewami, to ze mną przecież też.. I w tym momencie poczułam bardzo silny przepływ energii, tak silny, że zaczęło mną telepać, jakbym się podłączyła do prądu, tyle że bezboleśnie… Wiedziałam, że powstało jeszcze silniejsze połączenie między nami.

Dają ci spokój i pewność, że wszystko co robisz ma swój cel i swoje znaczenie – powiedział do mnie wtedy…
Popłakałam się ze wzruszenia.”

Dzisiaj dostałam potwierdzenie, że to się zadziało. Zrobiłam to, o czym powiedział mi Labradoryt kilka ładnych lat temu. Wiem już czego szukam, wiem na co czekam… Na swojego Dobromira w ciele Mężczyzny.

W tym moim lesie był Dobromir, ale dopiero po długim czasie byłam w stanie podejść do Szeptunki, która stała obok. Mogłam ją zobaczyć, mogłam ją usłyszeć, dopiero wtedy, jak dotarłam do swojej Kobiety.

Trwają tak obok siebie. Każde z nich ma swoją przestrzeń, ale splatają się swoimi konarami, tam się spotykają… w Niebie, w lekkości, w powietrzu…
Tego nie widać, ale pod Ziemią na pewno ich korzenie są bardzo mocno splecione i połączone, cały czas wymieniają się sokami, zasilają siebie nawzajem…

Kończymy teraz 40 dniową pracę z Ogniem.

4 października zaczynamy 40 dni pracy z Żywiołem Powietrza, a na końcu zajmiemy się Ziemią 🌍

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: