Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

krok

Minęła najpiękniejsza w moim życiu majówka. Co najdziwniejsze, nie zrobiłam ani jednego zdjęcia. Doświadczałam całą sobą, nasycałam się tą energią, a wszystkie wspomnienia, uczucia i emocje zapisały się na zawsze w moim sercu. W każdej chwili mam do nich dostęp, bo dałam temu całą siebie w momencie, w którym wszystko się działo… Czas nie płynął szybko, bo wszystko było tak intensywne właśnie przez samą Obecność mojej energii w tym konkretnym czasie. Z ufnością obserwuję jaką niespodziankę ma dla mnie Życie. Bo tylko dziś mogę stworzyć swoje jutro.

I tak sobie uświadomiłam dzisiaj na spacerze z całą mocą, jak wiele tracimy żyjąc przeszłością. Jak bardzo obciążamy siebie rozpatrując bez końca to, co się zdarzyło. Jak marnujemy swoją energię wysyłając ją w miejsce, którego już nie ma. To się stało i się nie odstanie, choćbyśmy sobie flaki wypruli. Tego NIE MA.
Podobnie jest z przyszłością. Nadmiernie planując i tworząc w głowie możliwe scenariusze, znowu zasilamy coś, czego jeszcze NIE MA. To tylko jedna z możliwych opcji. Pół biedy jeśli nasz scenariusz jest pozytywny. Ale jeśli targają nami wątpliwości, zasilamy swoją niezwykle mocną energią coś, czego nie chcemy. Sprawiamy, że to rośnie i rośnie, aż w końcu przyciągamy to w naszą rzeczywistość mocą myśli. Nawet pozytywne wizualizacje są dla mnie stratą energii. Czemu? Bo nasza wyobraźnia jest zwykle ograniczona. Nie zdajemy sobie sprawy z nieograniczonych możliwości Wszechświata, a skupiając się na własnej wersji, zamykamy sobie być może dostęp do dużo śmielszych rozwiązań. Dużo łatwiejszych, dużo prostszych, czasami może wręcz magicznych z ludzkiego punktu widzenia. Dobrze jest wiedzieć czego się chce, ale nie wymuszać i nie wymyślać konkretnych na to rozwiązań. Pozwólmy Wszechświatowi, żeby nas zaskoczył.
A jak możemy to zrobić?
Jak dla mnie tylko w jeden sposób. Żyjąc całym sobą w DZIŚ. Tylko dzisiaj mamy wpływ na to, jakie będzie jutro. Jeśli uda nam się skoncentrować całą swoją energię dziś, jeśli uda nam się wysycić tą energią wszystko co robimy dziś, zmierzamy prosto do celu, który sobie postawiliśmy. Nie zajedziemy daleko, jeśli całe paliwo wylewamy kręcąc się po miejscach, które znamy od lat. Nie ujedziemy daleko, jeśli stojąc w miejscu gazujemy silnik myśląc o tym, gdzie możemy pojechać. Całe paliwo się skończy, a my i tak będziemy stali w miejscu.

Każdego dnia mamy do dyspozycji pełen bak paliwa. Pomyśl gdzie chcesz dojechać i po prostu rusz w tym kierunku. Koncentracja energii, własnej energii, na tym konkretnym kroku do przodu, z całym zaangażowaniem, z pewnością, że w tym właśnie kierunku chcę DZISIAJ iść – to chyba jedyna droga.
A jutro? Jutro być może wybiorę inny kierunek… i to też jest w porządku. Ale to będzie dopiero jutro 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: