Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

30738995_1635101113210012_4893401405932437504_n

Poszłam dziś do Dobromira. Usiadłam sobie pod nim, chciałam się z nim stopić w jedno. Chciałam poczuć się jak on, jak drzewo. Usiadłam w takim miejscu, że naprzeciwko widziałam drugi dąb, który tam rośnie. Jest jeszcze potężniejszy, ale przez te 8 miesięcy nigdy do niego nie podeszłam, chociaż bardzo mnie intrygował.
Teraz Dobromir powiedział do mnie:
Idź do niego, tam znajdziesz dopełnienie.
Zdziwiłam się i spytałam czy nie będzie mu przykro. Prawie się oburzył i powiedział, że wśród drzew nie ma przecież rywalizacji. To tylko nam ludziom się tak wydaje, że przyroda ze sobą walczy. Tutaj wszystko współistnieje w harmonii, nawet jeśli to wygląda inaczej.
Poszłam więc i obeszłam to wielkie drzewo dookoła. Ze zdziwieniem zobaczyłam to, co jest na zdjęciu i już wiedziałam, dlaczego mnie tu przysłał i dlaczego nie mogłam podejść do niego wcześniej… Nie byłam na to gotowa, to nie był ten czas…
Przytuliłam się do Dębu i od razu poczułam, że emanuje bardziej kobiecą energią. Spytałam jak ma na imię, ale nie odpowiadała. Usiadłam pod nią i spytałam w myślach jeszcze raz. Wtedy powiedziała: stań do mnie przodem i przytul się. Ma takie miejsce, które wygląda jak ucho. Przytuliłam się tam i usłyszałam: Szeptunka…
Poczułam wielkie wzruszenie i wdzięczność. Zaczęłam płakać.
Usiadłam znowu, a ona zaczęła szeptać:

Dotarłaś do celu. Połączyłaś to, co zawsze było połączone. Tylko twój umysł tworzył oddzielenie, powodując nieustanne cierpienie. Nigdy więcej nie twórz oddzielenia. Poczuj, że naprawdę wszystko istnieje w połączeniu. Wszytko jest nierozerwalną całością, a jedno nie może istnieć bez drugiego. Kobieca i męska energia, światło i ciemność, góra i dół, ziemia i niebo, ciało i dusza, umysł i serce.
Nie rozdzielajcie tego, co od zawsze jest połączone. Nie wprowadzajcie sztucznego podziału, bo to sprawia, że żyjecie w iluzji oddzielenia. Wszytko separujecie zamiast zobaczyć jak pięknie się to przenika, uzupełnia i współistnieje w harmonii. Tajemnica tkwi w prawdziwym zespoleniu się z tym, co was otacza. Kiedy przestajecie tworzyć sztuczny podział, stajecie się jednym, ze wszystkim co istnieje. Będąc w lesie, jesteś lasem. Pływając w oceanie, stajesz się wodą. Siedząc przy ogniu, płoniesz od środka jak on. Czujesz te wibracje, stajesz się nimi. Wsłuchując się w wiatr, lecisz tam gdzie on.
Czy to możliwe?
Wszystko jest grą świadomości i od was zależy jak wiele pozwolicie sobie doświadczyć… W poczuciu jedności, wszystko staje się możliwe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: