Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

29510880_1813870831998744_2583822604099911680_o

Wieloryby powróciły, albo może inaczej… ja wreszcie dostrzegłam, że są ze mną cały czas…
Kilka dni temu ściągnęłam sobie śpiew Wielorybów, taki bez muzyki, tylko ich dźwięki. Nazwałam sobie ten folder Whales (Wieloryby), przegrałam go na palucha, a w odtwarzaczu nie wiem w jaki sposób zmienił nazwę na Root… co po angielsku znaczy korzeń, źródło, rdzeń, pień !
Przyjechała do mnie przyjaciółka z Krakowa Ewa. Poszłyśmy do Dobromira. On zawsze jak przyprowadzę mu kogoś nowego, tak się cieszy, że zaczyna emanować jakąś energią. Przy niej zobaczyłam piękny, ciemnozielony kolor. Dopiero w domu uświadomiłam sobie, że dokładnie taką energię widziałam w Australii przy Wielorybach.
Jakby tego było mało, wieczorem, kolejnego dnia pisze do mnie Joasia, o której myślałam w lesie. Masowałam ją niedawno i bardzo mocno się połączyłyśmy.
Aniu, przywołałaś mnie i musiałam to namalować. Wysyła mi zdjęcie koszulki, a na niej Drzewo, Jeleń, a w środku Wieloryb. Asia pisze, że czuła taki ogromny smutek, coś jak wołanie o pomoc. To było wtedy jak Dobromir się bał, bo wycinali drzewa kilka metrów od niego..
Wycinka trwa nadal, ale ja dzisiaj w lesie poczułam bardzo mocno, że nie będę tego zasilać, nie będę się na tym skupiać. Las dał mi tyle spokoju i siły, wtedy kiedy ja byłam przerażona jak małe dziecko, kiedy nie wiedziałam co ze mną będzie, kiedy się bałam… Zrozumiałam, że teraz przyszedł mój czas, żeby mu się odwdzięczyć. Żeby zachować spokój, żeby nie wpadać w panikę i przerażenie, bo przyjdzie jeszcze więcej mężczyzn z piłami…
Mam być spokojna, mam WIEDZIEĆ I WIDZIEĆ, że mój Las jest bezpieczny, że jest oazą spokoju. Mam to czuć całą sobą… TO mam zasilać swoją energią.
Wieczorem znowu puściłam sobie dźwięki Wielorybów i nagle popłynęło przesłanie tak mocne, że szlochałam jak dziecko… WIEM, że to prawda.
Nie rozumiesz ? Wracasz do KORZENI. Jesteś jedną z nas. Twoja gwiazda jest w Oceanie. To są twoje wewnętrzne oceany. To twoja muzyka i twój śpiew. Masz to w sobie połączyć. Masz przywoływać tę energię dla ludzi, by działała na nich tak, jak nasza energia działała na ciebie w Australii. Masz nieść spokój, wzruszenie i wyciszenie. Masz otwierać ludzkie serca na to, by czuli Naturę.
A ta energia bijąca z Dobromira? – spytałam. Czy to znaczy, że jesteście w drzewach?
Przybyliśmy tu za tobą. Zabrałaś nas w swoim sercu do Polski. Energia to energia. Nie ma dla niej znaczenia odległość. Znaleźliśmy po prostu Istoty, które odpowiadają naszej wibracji i zdolne są ponieść ją w sobie. Tak, jesteśmy w Dobromirze, jesteśmy w twoim Lesie…

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: