Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

dziecko

Miłość potrafi być ślepa, a zaufanie komuś bezgranicznie może się skończyć bolesnym rozczarowaniem.

Oślepła i pozwoliła zepchnąć swoje uczucia głęboko do piwnicy. Na szczęście wewnętrzne oceany pokazały jej, co bezmyślnie zrobiła. Pokazały, że nie ma prawa tak siebie traktować. Nie ma prawa stawiać siebie zawsze na drugim miejscu, tylko dlatego, że ktoś ją w dzieciństwie wykorzystał. Nie jest już tą małą, bezbronną dziewczynką. Jest kobietą, która powinna wreszcie docenić kim jest. Powinna wiedzieć co jest warta i powinna wiedzieć, że nie musi zasługiwać na czyjąś miłość. Nie musi dawać z siebie wszystkiego, tylko po to, by ten ktoś przy niej był. Powinna wiedzieć, że to co czuje, jest najważniejsze nawet jeśli ktoś inny uważa, że to głupie, że nadaje się na terapię, że się miota.
Zaufała komuś, bo myślała: nareszcie jestem w dobrych rękach, mogę się otworzyć, mogę pokazać całą siebie, jestem bezpieczna… i dostała cios poniżej pasa, bo zdradziła samą siebie. Bo nie posłuchała swojej intuicji, bo zepchnęła ją głęboko na dno brzucha. A brzuch jej o tym przypominał, pokazywał, zapalał czerwone światło i krzyczał: ZOBACZ, TO JEST NIE W PORZĄDKU ! Pozwoliła po raz kolejny sobą manipulować i udawać, że tego nie widzi. Sama przed sobą udawała, że wszystko jest w porządku, byle tylko on został, byle nie odszedł… To się musiało na niej zemścić.
To co czuje jest dla niej jedynym barometrem. Za tym powinna podążać, bo wtedy pokazuje światu: patrzcie, mimo strachu, mimo konsekwencji wybieram siebie, idę za sobą, bo wiem, że to jedyna słuszna droga. W końcu zobaczę wszystkie swoje ograniczenia, w końcu przyjdzie taki dzień, w którym Wszechświat nie będzie musiał sprawdzać, czy dobrze odrobiłam swoją lekcję. W końcu osiądzie to we mnie tak mocno, że nie dopuszczę do siebie najmniejszego nawet ziarenka zwątpienia i zawsze będę wiedziała, co jest dla mnie najlepsze. Będę wiedziała, że najważniejsza jest moja intuicja i to co czuję na tym niezwykle subtelnym poziomie. Dlatego tak łatwo to przegapić… bo kiedy się pojawia, jest tylko delikatnym impulsem… musisz być czujna. Jeśli przegapisz ten impuls, życie boleśnie ci to uświadomi.
Im bardziej jest świadoma, tym bardziej to czuje. A najgorsza jest później wściekłość na siebie… jak mogła być taka głupia? Jak mogła na to pozwolić? Jak mogła dać się tak dziecinnie wykorzystać?
No właśnie… dziecinnie…
Ale już wystarczy. Zobaczyła, połknęła gorzką pigułkę, skrzywiła się, pokrzyczała, popłakała… Nie ma już dziewczynki. Wzięła małą Anię na ręce i powiedziała jej, że nie musi pozwalać się wykorzystywać, żeby kogoś chronić. Że jest bezpieczna, nic jej nie grozi, a mężczyznom będzie można znowu zaufać…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: