Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

bezsilność

Poczułam dzisiaj jakiś taki brak energii i bezsilność. Stanęłam przy Dobromirze i poskarżyłam mu się, że jakoś opadłam z sił.
POZWÓL TEMU WPŁYNĄĆ DO TWOJEJ PRZESTRZENI. ZOBACZ CZYM TO JEST ?
Znowu proste słowa, jak to u Dobromira i znowu, po raz kolejny olśnienie. Pozwoliłam bezsilności wpłynąć w moją przestrzeń. Przestałam napinać ciało, żeby jej uniknąć, żeby jej nie czuć. W związku z tym przepływając przeze mnie nie zrobiła mi żadnej szkody. Nagle okazało się, że ona wcale nie jest zła… po prostu jest.
Zdałam sobie sprawę z tego, że mam tendencję do klasyfikowania moich emocji, odczuć, czy samopoczucia na złe lub dobre. Pożądane lub niemile widziane. Oczywiście bezsilność zaliczyłam od razu do odczuć, które są BARDZO niemile widziane. Jak to ? Ja mam być bezsilna ? Znowu mam TO czuć ? Niedoczekanie !
Ale jak się tak zatrzymałam nad tym pytaniem: czym to jest, zdałam sobie sprawę, że to zwykłe zmęczenie spowodowane stresem, bo do dzisiaj musiałam uzbierać sporą kwotę na wynajem domu i ZUS. I to musiałam ją uzbierać w krótkim czasie, bo życie robiło mi różne psikusy, żeby nie było za łatwo. W związku z tym w kółko liczyłam w prawo i w lewo, ile obrazów muszę namalować i czy aby na pewno mi starczy. No i udało się, dałam radę zarobić kompletnie sama na wszystko i jestem z siebie cholernie dumna 😀
W związku z tym postanowiłam przyznać sobie dzisiaj nagrodę. Pójdę do mojego ukochanego miejsca, które nazywam rajem – do Sante 🙂 Podaruję sobie i swojemu ciału odrobinę luksusu. Sama świadomość tego, sprawiła że przestałam się czuć bezsilna… odzyskałam MOC.
A Dobromirowi jestem wdzięczna za to, że w tak prosty sposób stawia mnie do pionu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: