Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

26195242_1528760387177419_1806944192_o

Byłam dzisiaj jak zwykle, na spacerze w moim lesie. Mam tak, że zawsze chodziłam sobie stałą trasą. Robiłam tylko niewielkie modyfikacje. Oczywiście widziałam to, zdawałam sobie z tego sprawę, uśmiechałam się do siebie i pozwalałam sobie na to, żeby chodzić ciągle tymi samymi ścieżkami. Byłam dla siebie życzliwa, bo być może musiałam poznać charakterystyczne drzewa i miejsca, żeby później orientować się w lesie po ciemku. Dawało mi to poczucie bezpieczeństwa. Ale dzisiaj było inaczej. Doszłam do Dorbomira, przywitałam się z nim, bo nie wyobrażam sobie dnia bez spotkania z moim przyjacielem dębem. Przytuliłam się do niego i podziękowałam mu za mądrość, którą mi przekazuje.
TO TWOJA MĄDROŚĆ, JA JĄ Z CIEBIE TYLKO WYDOBYWAM – powiedział…
Podziękowałam mu więc za to, że tak cudnie ją wydobywa i postanowiłam pójść w przeciwnym kierunku niż zwykle, do lasu po drugiej stronie drogi. Poszłam i zachwyciłam się. Pogoda dzisiaj przepiękna. Błękitne niebo, szron skrzypiący pod nogami, słońce, które zafundowało mi niezwykłą grę światła i cieni, słońce, które mnie prowadziło. I tak się uśmiechnęłam do siebie na symbolikę tego co się zadziało.
Mam takie marzenie na ten nadchodzący rok. Chcę urzeczywistnić wizję, którą pokazał mi Metatron, wtedy gdy spytałam go, czy mam kupić misy kryształowe. Nic wtedy nie powiedział, po prostu pokazał mi obraz: mnie grającą na misach, w tle na dużym ekranie płynące leniwie moje obrazy i ludzie zasłuchani w dźwięki, zapatrzeni w kolory jawiące się przed ich oczami.. To jest coś z czym chcę wyjść do świata. To jest coś, czym chcę się dzielić, bo wiem, że to jest wartościowe. To coś, co omija umysł i trafia prosto w serce, trochę tak, jak Natura. To coś, co pozwoli poczuć tęsknotę za odnalezieniem w sobie tego piękna, które jest w każdym z nas. To coś, co będzie pracowało jeszcze długo potem w każdym, kto tego doświadczy.
Otwieram się na szeroki świat, otwieram się na podróżowanie z moimi misami tam, gdzie pojawią się ludzie, chcący tego dotknąć, usłyszeć i poczuć.
I tak jak z moimi spacerami… nie zmienię nic w moim życiu, jeśli będę chodziła cały czas utartą ścieżką. Nic się nie wydarzy, jeśli będę wykonywała te same czynności, za każdym razem tak samo. Nic się nie zmieni, jeśli nie zejdę z utartej ścieżki i nie odnajdę własnej, unikalnej drogi. Trzeba do tego odwagi, trzeba samozaparcia, by przełamywać swoje lęki i ograniczenia, ale warto, bo przekraczamy wtedy samych siebie i nagle dowiadujemy się, że daliśmy radę. Radość jest wtedy ogromna.
Pamiętam swoje przerażenie po tym, jak te misy znalazły się u mnie w domu. Zadawałam sobie pytanie: ty głupia, po co żeś je kupiła ? Przecież nigdy nie odważysz się wyjść z nimi do ludzi ! Nigdy nie odważysz się na nich zagrać, nie mówiąc już o śpiewaniu ! Przecież nie masz o tym pojęcia ! Znowu wydałaś pieniądze bez sensu. Znowu będzie jak ze wszystkim co robiłaś do tej pory, słomiany zapał…
I pamiętam słowa mojego męża wtedy: wiesz co, zanim zaczniesz grać na stadionach, po prostu graj na nich w domu, dla siebie…
Minęły słynne dwa lata, od momentu kiedy je mam… I po tych dwóch latach jestem gotowa, żeby zagrać na stadionach 🙂
Życzę sobie i nam wszystkim, odwagi do tego, by urzeczywistniać swoje marzenia. Życzę wytrwałości i samozaparcia w odnajdywaniu własnej, niepowtarzalnej drogi i niezwykłej radości w podążaniu nią. Niech ten Nowy Rok będzie rokiem, w którym odnajdziesz siebie i zakochasz się w tym, co w sobie odkryłeś.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: