Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

uważność

Taki mam teraz czas, że jestem dużo sama ze sobą. Kiedyś mi tego brakowało. Ten czas, który miałam dla siebie zawsze szybko się kończył, za szybko. Teraz ten czas się rozciągnął. Mam go dla siebie bardzo dużo. Jest w moim lesie jeszcze jedno drzewo, które mnie przyciągnęło. To okazała sosna z dwoma potężnymi konarami. Przedstawiła się jako Lumina i powiedziała, że ma w sobie kobiecą mądrość. Dzisiaj przeszłam obok niej i po raz pierwszy poczułam, że chce ze mną porozmawiać. Wróciłam do niej, przytuliłam się i spytałam:
Co zrobić, żeby nie czekać, nie tęsknić ?
Przecież wiesz… Zanurzaj się coraz głębiej w siebie. To jest teraz dla ciebie najważniejsze. Ten czas zatrzymania, obserwowania siebie, akceptacji tego co się pojawia i tego, co się nie pojawia jest teraz darem dla ciebie. Zajmuj się tym, co najbardziej kochasz. Masz tego tak dużo: maluj, graj, śpiewaj, pisz, czytaj, masuj, spaceruj, rozmawiaj z przyjaciółmi, tańcz, otul siebie uważnością. Stań się dla siebie najcenniejszym towarzystwem, ciesz się swoją Obecnością. Podaruj ją sobie. Bądź na siebie uważna.

Niezwykłe jest dla mnie to, jak różnią się przekazy, które dostaję od Aniołów, od mądrości którą przesyła mi Las. Mam to szczęście, że gadam z jednymi i drugimi. Chociaż nie zawsze tak było. To nie był dar, z którym się urodziłam. Zawsze to powtarzam, że każdy może się tego nauczyć, jeśli ma w sobie odrobinę wytrwałości i samozaparcia.
Fascynuje mnie jak różny jest mój odbiór tych energii. Anioły przemawiają bardziej do naszej świadomości. Wykorzystują umysł, dzięki któremu dociera do nas jaką informację chcą nam przekazać.
Natura działa w zupełnie inny sposób. Ona omija umysł i trafia prosto do serca, prosto w odczucia. Byłam tego świadkiem już wielokrotnie. Dobromir powie na przykład jedno proste zdanie, banalne, oczywiste… ale ono jest jak taka porcja energii, która zmierza prosto do miejsca, do którego miała być dostarczona i tam następuje jej rozpakowanie. A rozpakowanie skutkuje natychmiastową zmianą energii w ciele. Odczuwam to bardzo mocno fizycznie. Tekst, który pisałam ostatnio o uwolnieniu, to nie były tylko puste słowa, które sobie powtarzałam i natychmiast o nich zapomniałam. One naprawdę COŚ zrobiły w moim ciele. I zrobiły to trwale. Jak już wszystko co miałam uwolnić wypłynęło ze mnie, poczułam natychmiast lekkość w ciele. Zniknęło napięcie, zniknęła niepewność o to, co będzie. Pojawiła się naprawdę przestrzeń wokół mnie. I ta przestrzeń mogła zostać wypełniona nowym, odżywczym, radosnym doświadczeniem, mimo tego co się stało… Tamtego już nie było. Było za to dwoje ludzi cieszących się tak prosto i naturalnie swoją bliskością i byciem razem.

I o ile prawdą jest, że wszystko mamy w sobie, to nie jest prawdą, że nikogo nie potrzebujemy do życia. Cudownie jest dzielić przestrzeń z kimś, kogo kochamy, cudownie jest czuć bliskość i ciepło drugiej osoby. Nic nam tego nie zastąpi. Sztuką jednak jest mieć w sobie spokój i zgodę na chwile w życiu, w których tego nie ma.
Z własnego doświadczenia wiem, że dopiero wtedy jak poczuję się naprawdę dobrze w jakimś miejscu, czy w jakiejś sytuacji, może zadziać się coś, co tę sytuację zmieni… I fajne jest to, że wcale już na to nie czekam, to się dzieje samo, bo jest mi dobrze tak, jak jest.

I taką mam teraz intencję do Życia. Odnaleźć w sobie równowagę między byciem razem i byciem samej. I cieszyć się każdym z tych stanów. Z każdego czerpać w stu procentach.
A wiem, że to się udaje wtedy, kiedy jesteśmy skupieni na chwili, która właśnie trwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: