Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

galaktyczne-spotkanie

Coś potężnego się dzieje, nie wiem czy to czujecie ?

Miałam wczoraj trudny dzień, wyszłam na spacer z moim Wilkiem. W naturze szukam ukojenia i odpowiedzi. Poprosiłam o nie, ale czułam że chyba nie przyjdą bo temat trudny i sama muszę się z nim uporać. A tymczasem zbliżała się burza. Fajnie, pomyślałam – zmoknę, oczyszczę się trochę z tych wszystkich emocji…
Zaczęło podać, błyskać się i grzmieć. Szłam przed siebie i nagle przyroda wszystko mi pokazała, a wraz z obrazem pojawiły się słowa:
Słońce miesza się z Deszczem
Światło z Ciemnością
Wszystko się przenika
A jedno nie może istnieć bez drugiego…
Jeśli to wreszcie przyjmiemy wejdziemy do Raju

Co obserwuję ? Tego nie da się już nie zauważyć. Widzę to u siebie, u innych, widzę u Was jak komentujecie moje obrazy. Zaczynamy się wzajemnie przenikać, łączyć, czuć, odbierać. Zaczynamy wychwytywać z przestrzeni te same obrazy, słowa, dźwięki, energie. Zaczynamy ze sobą współpracować. Jeszcze trochę po omacku, jeszcze jak we mgle, ale wytrwale idziemy do przodu budując dla siebie i dla naszych dzieci nowy, lepszy świat.
Kluczem jest zrozumienie, że wszystko jest w nas. Kluczem jest to, żeby niczego nie odrzucać, z nikim nie walczyć, a we wszystkim co jest, zobaczyć SIEBIE. I choćby nie wiem jak brzydkie to było, choćby nie wiem jak mroczne czy złe… spróbować przejrzeć to na wylot, odłożyć na bok strach, odłożyć emocje i zobaczyć, że to co najmroczniejsze najbardziej się boi. To co ciemne najbardziej jest nieszczęśliwe i najmocniej potrzebuje naszej miłości, naszego otulenia, naszego TAK. Polegamy jak gramy na ich zasadach. Przegrywamy wtedy, jak pozwolimy się zastraszyć, jak wejdziemy w niskie energie złości, zazdrości, pożądania, smutku czy agresji. Ale jeśli spojrzymy ponad to, jeśli sięgniemy wyżej, ciemność zostanie rozświetlona naszą Świadomością i Miłością. To musi iść w parze… bo Świadomość bez Miłości jest zimna i obojętna. Miłość ją rozgrzewa sprawiając, że staje się pełnią.

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: