Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

P1240595

Kim Jestem ?

Zadaję sobie to pytanie i płaczę, bo nic nie czuję. Czuję się jak pusta skorupa, tak jakbym nie istniała. Nie wiem co robić, nie wiem w którą stronę iść. To mnie przeraża. Rozpadam się na kawałki…

Jestem nad Wisłą. W naturze szukam odpowiedzi, ale nic się nie pojawia. Jestem z tym sama i czuję, że tak ma być, chociaż umysł rozpaczliwie szuka osoby, która mogłaby mi pomóc, kogoś do kogo mogłabym zadzwonić i się wypłakać. Nie ulegam mu, zostaję z tym sama…

Jestem i słucham dźwięków, które mnie otaczają. W końcu kładę się na piasku. Od razu czuję spokój i otulenie. Gaja nigdy jeszcze mnie nie zawiodła… Zasypiając wiem, że dostanę w końcu swoje odpowiedzi. Budzi mnie głos jakiegoś dziecka. Przez sen myślę sobie, że to Milena i dopiero za chwilę uświadamiam sobie gdzie jestem. Trochę mnie irytuje, że przyszli jacyś ludzie. Widać potrzebuję pobyć sama, we własnej energii, potrzebuję się nią napełnić.

A Kim Jestem ?

Życiem, które uczy się życia.

Świadomością, która stara się ogarnąć samą siebie.

Energią, która próbuje dopasować się do formy jaką przyjęła.

Czy to wszystko ma sens ?

A czy musi mieć sens ?

Jestem zmęczona pytaniami. Chcę płynąć leniwie i spokojnie jak rzeka przede mną i nie zadawać więcej pytań. Nie chcę zastanawiać się wiecznie co robię źle, a co robię dobrze. Nie chcę dopasowywać się do czyichś oczekiwań.

Płynę przez życie we własnym tempie, moim własnym nurtem. Nie chcę, żeby ktoś mnie regulował, zmieniał mój bieg, spiętrzał moje wody, mówił co mam robić, żeby płynąć lepiej, że płynę za wolno. Każda rzeka jest inna, ale wszystkie i tak płyną w tym samym kierunku, wszystkie i tak spotkają się w tym samym Oceanie.

Rzeko, dziękuję Ci za Twoją mądrość, za spokój i za to płynięcie, którego mnie uczysz. Włączam się w nurt Twojego Istnienia.

 

Comments on: "Zapiski z podróży – Mądrość Rzeki" (2)

 1. Zdzich said:

  Ma sens 🙂

  Odpowiedzi są 🙂

  ” Życiem, które uczy się życia.
  Świadomością, która stara się ogarnąć samą siebie.
  Energią, która próbuje dopasować się do formy jaką przyjęła ”

  Jak każdy z nas 🙂

  Polubienie

 2. Iwona S. said:

  Piękna refleksja 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: