Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

P1240331

Wreszcie po 13 latach mieszkania w domu zdecydowałam się na odnowienie salonu. Już dawno wiedziałam, że jest taka potrzeba, ale nie było siły, żeby zadziałać. Ciągle coś stało na przeszkodzie. A to silnik stojący w salonie, a to brak czasu, czy chęci do podjęcia wysiłku. Ale w tym roku zdecydowałam, że muszę to wreszcie zrobić. Zapisałam to jako jeden z punktów na mojej mapie marzeń i on się właśnie realizuje. Janek pojechał na Białoruś, a ja i jego brat działamy. Prace przygotowawcze zaczęły się już wcześniej, toteż wszędobylski pył dokucza mi już od jakiegoś czasu. Jestem wyjątkowo niechętna takim atrakcjom w domu, ale przekonałam samą siebie, że trzeba zacisnąć zęby i jakoś to przetrwać.

I tak mi dzisiaj przyszło, że tak jak dom jest świątynią dla naszego ciała, tak nasze ciało jest świątynią dla Duszy. Robiąc ten remont, napotykam mnóstwo podobieństw. I tak sobie myślę, że nasze domy pokazują nasze wnętrze. Moje było już bardzo zakurzone. W każdym zakamarku odłożyło się mnóstwo kurzu i pajęczyn. Wszystko było zlepione, zasklepione, zastygłe. Trzeba było zajrzeć w każdy kąt i wyczyścić dokładnie, mozolnie, miejsce przy miejscu. Nie robi się tego na bieżąco, bo nie ma czasu. Robi się tylko tam, gdzie widać. Nigdy nie ma czasu i chęci na gruntowne porządki. Dobrze jest, jak jest… No i uzbierało się tyle, że aż mnie przeraziło jak zaczęłam to wszystko odkrywać.

I w zasadzie analogia nasuwa się sama. Gruntowne porządki robiłam ostatnio w swojej cielesnej świątyni malując obrazy wszystkich czakr. Malując i grając na misach „przeczyściłam” energetycznie każdy zakamarek swojego ciała. I zgodnie z regułą, to co zadziało się w energii, teraz musi zamanifestować się w materii. Dociera do mnie, czemu nie mogłam tego remontu zrobić wcześniej. Nie było odpowiedniej przestrzeni. Teraz wszystko dzieje się samo. Nawet nie wiadomo skąd pojawił się Anioł Świętej Przestrzeni, rozpostarł nade mną swoje skrzydła, po to bym mogła uporządkować moją własną, domową przestrzeń.

I tak sobie myślę, że z tym naszym domem, jest tak samo jak z ciałem. Jak decydujemy się na zmiany, musimy się liczyć z tym, że na początku pojawi się chaos. Będzie niewygodnie, będzie się trzeba namęczyć, będzie czasem bolało, będzie dużo pyłu i kurzu, będzie pot i łzy. Trzeba to przetrwać. Trzeba się skupić na tym, co przed nami. Na tym, że będzie pięknie, że idziemy ku lepszemu, że szlifujemy swoje ciało by zabłysnąć całą swoją jasnością, całym blaskiem. Że ten blask będziemy mogli objawić światu.

Od bardzo dawna miałam świadomość istnienia czakr, ale nigdy nie brałam na poważnie potrzeby „czyszczenia” ich. Wydawało mi się, że jakoś tam się ogarniają, że jest ok. Dopiero misy i malowanie odkryły mi całe pokłady, które trzeba było gruntownie obejrzeć i coś z tym zrobić. Dopiero jak się za to wzięłam, zobaczyłam efekty. Jednym z nich, bardzo namacalnym, jest moja nowa przestrzeń w domu. Kolejnym jest świadomość, że moje ciało, moja energetyka również się zmieniły.

Poza tym im więcej robimy przestrzeni wokół siebie, tym więcej może się wydarzyć. Mam wrażenie, że wszystko co się teraz u mnie dzieje ma swój cel. Wszystko to przygotowuje mnie na coś nowego. Nie wybiegam za bardzo w przyszłość, bo i po co ? Skupiam się na tym, co jest do zrobienia TERAZ. Krok za krokiem, dzień za dniem, każdego dnia buduję siebie od nowa. I cieszę się z każdej zmiany, bo każda z nich prowadzi mnie do najlepszej wersji mnie samej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: