Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

poczucie winy

No to jest grubo. Dzisiaj miałam stłuczkę, z dziećmi. Nikomu się nic nie stało. Samochód dostał mocny strzał, drzwi do wymiany. Moja wina. Mężczyzna, który we mnie wjechał, nawet słowa mi nie powiedział, był bardzo miły. Janek przyjechał, machnął ręką i zabrał samochód do mechanika, żadnej wymówki. Pojawiła się moja kochana Przyjaciółka Magda, żeby mnie wesprzeć. Była też ze mną na zlocie, to mój dobry Anioł. Obyło się bez policji i mandatów, jednak materia pokazuje mi bardzo wyraźnie, że coś jest nie tak, że coś się ewidentnie dzieje i że trzeba to coś zobaczyć. A ja nie widzę i to mnie przeraziło. Wczoraj liznęłam temat z tym wstydem, ale było jeszcze coś głębiej. Zobaczyłam jedno, sama sobie z tym nie poradzę. Potrzebowałam kogoś, kto spojrzy na to z boku, obiektywnie i bez emocji. Pojawiły się kolejne dobre Dusze. Moja Beatka i Ania. Jakie to szczęście, że puściłam już: ja sama…. Nie muszę być w tym sama i nie chcę.

Ania zobaczyła co się stało – poczucie winy. Trafiła w samo sedno, bo to samo pokazała mi od razu Zuzia, moja kochana podświadomość. Ale ja tego nie zobaczyłam. Zuzia wzięła całą winę na siebie.

Pracowałam już przecież z poczuciem winy. Pisałam i malowałam swoją niewinność. Przerabiałam to na warsztatach ze splotem słonecznym. Materia pokazała mi, że nie do końca. To wzorzec silnie zakorzeniony w moim ciele. Co zrobić, żeby nie mieć poczucia winy ? Jak to przetransformować ? Ania podpowiedziała mi: zdecyduj dzisiaj, że zmienisz ten wzorzec na coś innego. Wszystko jesteśmy w stanie przetransformować. Trzeba go zastąpić czymś nowym. Zobacz co ci przyjdzie ? Jak rozmawiałyśmy nie wiedziałam. Ale jak zagrałam na misach, zaśpiewałam, wypowiedziałam: proszę o 100% transformacji mojego poczucia winy, pojawiło się w zamian oczywiście: jestem niewinna.

Mamo, przecież Dusza nie słyszy słowa NIE, szach mat ! – powiedziała do mnie Zuzia jak przez telefon poprosiłam ją, żeby powtórzyła, że jest niewinna. No tak, zatkało mnie… Jakie jest w takim razie przeciwieństwo poczucia winy ?

Odpuszczam sobie, tak mi teraz przyszło i pojawił się głęboki oddech.Chyba o to chodziło…

Potem Ania powiedziała tak: na którą córkę patrzysz łagodniej ? Na Milenę. To spójrz na siebie tak, jak patrzysz na nią… Nie potrafiłam… Czego nie potrafisz sobie dać ? Uznania… No właśnie, a widzisz za brakiem uznania kryje się potępienie. To bardzo niszcząca energia. To jest ten twój perfekcjonizm. Samo to słowo niesie ze sobą lęk, że nie dasz rady. Zmień perfekcjonizm na boską doskonałość. Co czujesz w ciele ? Perfekcjonizm jest ostry, jak strzała, wbija się w ciało i kaleczy je. Boska doskonałość jest miękka, ciało się rozluźnia, robi się przestrzeń, jest miejsce na wszystko: na oddech i na odpoczynek… Jakie to proste… Pojawił się spokój i wielka ulga.

Zrobiłam sobie taki swój mały rytuał. Zapaliłam szałwię. Wezwałam fioletowy promień, żeby pomógł mi w transformacji, zagrałam na misach, śpiewałam, mówiłam, wypowiadałam na głos co transformuję i jaki nowy wzorzec przyjmuję do swojej przestrzeni. Pewnie nie da się tego zrobić tak od razu. To proces, który musi się ułożyć w ciele, jak wszystko. Ale zrobiłam przestrzeń na to, dałam intencję i będę to obserwować.

Jakby na potwierdzenie, że i tak jestem pod opieką przyszedł dzisiaj do mnie obraz od Iwonki – Anielska Orkiestra i kalendarz z Kolorowymi Motylami, z których każdy niesie ze sobą piękne przesłanie.

Co jest dla mnie najistotniejsze w tym wszystkim ? Nie jestem sama, mam wielkie wsparcie Przyjaciół i anielskich energii i za to jestem wdzięczna ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: