Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

p1230955

Pewien temat powtórzył mi się dwukrotnie w ciągu krótkiego czasu, więc domyślam się, że jest w tym dla mnie jakaś informacja. Otóż dwie osoby oburzyły się na mnie, że pokazuję publicznie ich obrazy. Dla mnie, na pierwszy rzut oka, temat jest oczywisty. Jestem kanałem, przez który coś spływa na Ziemię. Spływają obrazy, kolory, słowa. To wszystko jest dla nas, dla ludzi. Wiem jak wiele się zmieniło w moim życiu poprzez obcowanie z tymi energiami. Wiem jak bardzo one zmieniły moje postrzeganie świata. Czuję to bardzo mocno, że to nie są MOJE Anioły, one należą do nas wszystkich, dlatego się nimi dzielę. I dlatego zawsze mówię, że można je udostępniać, pobierać na tapetę, drukować dla siebie, cokolwiek poczujecie. Jeśli one pracują z Wami tak jak ze mną, to jestem ogromnie szczęśliwa. Wiem też od nich, że im więcej ludzi czuje i pracuje z daną energią, tym większa ich moc, tym mocniejsze działanie. Takie jest moje czucie tego tematu. Ale w związku z Aniołem Przestrzeni usłyszałam zarzut, że to nie ja powinnam decydować, czy udostępniać dany obraz, tylko osoba dla której go namalowałam. Zaczęłam się zastanawiać gdzie leży prawda i jak to jest, co się pod tym kryje ? Na pierwszy rzut oka wygląda to tak, że ja chcę się dzielić, a ktoś inny sobie tego nie życzy, więc prawdopodobnie jest zamknięty na dawanie… Ale przesłanie od Anioła Przestrzeni mówi:

Mam dwa oblicza, podobnie jak kij ma dwa końce, a medal dwie strony. W zależności od tego, z której strony spojrzysz, zobaczysz inny obraz. Wszystko kryje się w perspektywie spojrzenia. Wszystko zależy od Twojej świadomości. Nie próbuj oceniać, klasyfikować, przyczepiać etykietek, wyrokować. To sprawia, że cały czas widzisz fałszywy obraz. Dopiero wtedy, gdy spojrzysz sercem, poczujesz czym tak naprawdę jest to, na co patrzysz. Bądź obserwatorem, nie krytykiem. Bądź świadkiem, nie sędzią. Bądź Przestrzenią, w której rodzą się cuda. Patrz i słuchaj…

Nie chcę przyczepiać etykietek, nie chcę być sędzią, dlatego szukam tego prawdziwego obrazu, tej ukrytej prawdy. Anioł wcale nie chce mi w tym pomóc. Mam być Przestrzenią, mam patrzeć, słuchać i usłyszeć.

Usłyszałam, że popełniłam błąd, bo powinnam najpierw pokazać Anioła osobie, dla której był namalowany. Tutaj się zgodzę, rzeczywiście dla mnie nie miało to większego znaczenia, ale okazało się, że dla kogoś tak…

Może jest tak, że ja zagarniam jednak te Anioły dla siebie ? Wydawało mi się, że skoro je namalowałam, mam prawo je udostępniać. Dzięki temu ludzie mogą mnie poznać, mogą do mnie dotrzeć. To moja praca, więc jest oczywiste, że chcę ją pokazywać. Ale czy z drugiej strony nie powinnam po prostu zapytać, czy ktoś godzi się na to, by jego Anioł krążył po internecie ? Czy zawsze ja muszę decydować ?

Dociera do mnie, że mam zrobić Przestrzeń na to, co przyjdzie. Moja intencja jest jasna, ale każdy jest inny i każdy mierzy się z innymi tematami. Te energie nie należą do mnie, one po prostu są i tylko od nas zależy czy w pełni wykorzystamy ich moc. Jeśli nie damy im Przestrzeni, będą działać z taką rozpiętością na jaką im pozwolimy. Wybór zawsze należy do nas.

Dopiero teraz dotarła do mnie ogromna mądrość tego przekazu, dlatego wdzięczna jestem za to, co się wokół tego tematu zadziało.Dziękuję też osobie, dla której go malowałam, za to że zwróciła mi na to uwagę ❤

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: