Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

ja-i-wilk

Cztery lata temu pojawił się Wilk, moje zwierzę mocy. Powiedział do mnie wtedy tak:

Ja wskazuję ci drogę. Pokazuję którędy masz iść. Jestem przewodnikiem stada, samcem Alfa. Jestem silnym, pełnym energii zwierzęciem, podobnie jak ty. Naszym celem jest wskazywać kierunek, prowadzić. Ja nie mówię dużo, ja pokazuję. Przemawiam obrazami, docieram do podświadomości, działam na wyobraźnię. Jest we mnie ogromna moc i siła. Znoszę wszelkie przeciwności losu, traktując je jako dar, z nich się uczę. To czyni mnie silniejszym. Podążaj za mną, pokażę ci wiele dzikich, leśnych ścieżek, poprowadzę cię przez zakamarki twojej Duszy. Biegnij za mną, biegnij ile tchu.
To jest właśnie WOLNOŚĆ. Niczym nie skrępowany bieg przez dzikość życia. Deszcz, wiatr, mróz czy słońce – odbierasz wszystko całą sobą, całym ciałem, całą Duszą. Po to tu jesteś, by CZUĆ życie w każdej chwili swego życia. By biec ile sił w płucach, dokąd cię oczy poniosą. By być spontaniczną, radosną, silną, ognistą kobietą. Jesteś samicą Alfa. Jesteś Matką stada. Jesteś ŻYCIEM.

Przez cały ten czas był ze mną, chronił mnie na różne sposoby, czasem nawet nie miałam świadomości jak mocna jest ta ochrona. Pokazywał mi się dopiero później, po fakcie. Biegaliśmy razem w różne miejsca, ucząc się mądrości od innych zwierząt. A wczoraj nagle i niespodziewanie stanął przede mną i powiedział tak:

Patrząc na mnie – patrzysz na siebie
Słuchając mnie – słuchasz siebie
Biegnąc za mną – biegniesz tam, gdzie chcesz
Wszystko kreujesz sama
Znikam z twojej przestrzeni
Mój czas dobiegł końca
Zostań sama ze swoją ciszą
Zanurz się w niej po uszy
Zachłyśnij się
Niech cię wypełni, niech zabrzmi w każdej twojej komórce
Pozwól by cię wypełniła
Stań się nią i tym pozostań
Sprawdź co się stanie
Pozwól by narodziło się Nowe
Żegnaj….

Patrząc na pierwsze przesłanie od niego i na to ostatnie widzę jaką pracę razem wykonaliśmy. Zaczynam rozumieć, czemu odszedł…

Miałam kilka dni temu taki sen. Śniło mi się, że jestem z osobą, którą bardzo sobie cenię i czuję, że mogę się od niej wiele nauczyć. Chodziłyśmy razem po jakiejś bibliotece, błądziłyśmy trochę. W końcu znalazłyśmy wyjście, tylko z innej strony niż mi się wydawało. Ona powiedziała, w którą stronę mamy iść. Spieszyło jej się i w pewnym momencie zaczęła biec, bardzo szybko, jak dzikie zwierzę. Pobiegłam za nią, ale zniknęła w krzakach. Nagle coś mnie tknęło, żeby się zatrzymać. Stanęłam przed tymi krzakami i okazało się, że za nimi jest przepaść. Gdybym skoczyła, zabiłabym się. Rozejrzałam się wokoło i zobaczyłam, że po prawej stronie są jakieś płyty, po których mogę się zsunąć na dół. Najbardziej niesamowite było to, że od razu dostałam wytłumaczenie tego snu:

Nigdy nie biegnij za kimś ślepo, szukaj własnych ścieżek i dokonuj własnych wyborów.

Mój Wilk już chyba też o tym wiedział, dlatego dalej mam iść sama…

Wieloryby pokazały mi jak cudowna jest cisza, jak dużo dostajemy, kiedy zamykamy usta, przestajemy mówić i zaczynamy słuchać…

Anioły też mnie do tego przygotowywały:
29 września namalowałam obraz – Anioł Ciszy

p1230601

W ciszy i w spokoju rodzi się Nowe. Tak jak ziarno zasiane w ziemi potrzebuje czasu i warunków by móc wykiełkować, tak samo każda zmiana, każdy pomysł czy projekt potrzebuje czasu inkubacji by urodzić się dla świata. Ten moment zatrzymania, wyciszenia, zapatrzenia się do wewnątrz jest niezbędny, jeśli chcesz urodzić coś Nowego. Nie gań siebie za to, że to tak długo trwa, nie przyspieszaj, nie wymuszaj niczego. Ten Czas jest potrzebny, by wszystko mogło dojrzeć w pełni. Zniecierpliwienie tylko wydłuża moment narodzin, bo próbujesz wywołać presję na energiach, które gromadzą się wokół Ciebie. Im bardziej napierasz, tym większy jest ich opór. Pozwól im płynąć swobodnie i zaufaj, że wszystko idzie zgodnie z wyższym Planem. Gdybyś codziennie wykopywała ziarno z ziemi by sprawdzić jak rośnie, nic by nie urodziło. Daj sobie Czas, by to co cenne ujrzało światło dzienne. W ciszy odnajdziesz największy skarb. Z ciszy wyłonią się wszystkie odpowiedzi.

Wszystko układa się w jedną całość, pozostaje mi tylko zaufać…

Comments on: "Zapiski z podróży – Pożegnanie z Wilkiem" (2)

 1. Bardzo potrzebowałam tego spojrzenia jak rodzi się NOWE . Daję Nowemu przestrzeń, czas i miejsce na rozwój . Dziękuję kocham Cię Irenkamag

  Polubienie

  • Irenko podzielę się z Tobą słowami, które właśnie przeczytałam, a są pięknym uzupełnieniem tego, co napisałam dzisiaj…
   „Kiedy jakaś część wiedzy spełnia swój cel, kiedy już się podzieliliśmy jej skarbami, przychodzi moment, gdy to, co stare umiera i rodzi się coś nowego. Wówczas cisza jest silniejsza od słów, bo nowa wiedza i nowe słowa jeszcze się nie narodziły. Wiedza zawsze rodzi się z ciszy. Unosi się w powietrzu jak coś nieznanego i świętego jednocześnie, aż zostanie przez kogoś z tej ciszy przechwycona i tak przychodzi na świat.”

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: