Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

p1230703

Chciałam namalować coś na zamówienie, ale nie mogłam. Po wczorajszym trudnym dniu, czułam że nie powinnam. Najchętniej poszłabym spać, ale nie chciałam gnuśnieć. Pomyślałam, że namaluję coś dla siebie, żeby wygładzić wczorajsze energie. Sięgnęłam intuicyjne po kolory i zaczęłam malować. Po chwili przyszło do mnie, że maluję dla Zuzi i już wiedziałam czemu sięgnęłam po te właśnie kolory. Podświadomość mnie wyprzedziła, wiedziała wcześniej niż ja, co mam zrobić. Malując stwierdziłam, że to są kolory Zuzi. Takie kolory zażyczyła sobie w swoim pokoju w wieku 5 lat.

Nawrzeszczałam wczoraj na nią okropnie. Powinnam jej wytłumaczyć spokojnie, ale nie potrafiłam. Łatwiej było nawrzeszczeć, wyrzucić z siebie trudne emocje poranka. Od razu tego pożałowałam, ale co z tego, skoro cios poleciał i trafił w najczulsze jej miejsce ? Oddałam dokładnie to, co sama dostałam jakiś czas temu. Pewnie przeszło by to jakoś bez echa, jak zawsze, ale wieczorem zrobiliśmy krąg. Wypowiedziałam wszystko co chciałam, przeprosiłam ją, a Zuzia ? Nie chciała nic mówić i nie musiała. Jej ciało pokazało mi więcej niż chciałabym zobaczyć. Pokazała mi, że skopałam ją po brzuchu, leżała naprzeciwko mnie zwinięta jak embrion. Potem odwróciła się do mnie plecami. Milena przyszła trochę później i też się dziwnie zachowywała. Głowę miała spuszczoną, potem położyła się krzyżem na brzuchu, a w końcu odwróciła się do nas plecami. Obie zrobiły nam ustawienie Hellingerowskie – zauważył Janek.
Dostałam kiedyś taki przekaz:
Gdybyście mogli przez jeden dzień obserwować jak wasza energia wpływa na wszystko i wszystkich dookoła, przerazilibyście się, jak wiele spustoszeń może dokonać jeden wybuch gniewu i złości. A robicie to bez przerwy. To straszne i musicie zdać sobie z tego sprawę. Każdy wybuch złości i agresji odbija się na układzie odpornościowym waszego dziecka.”

Przerysowane ? Zuzia dzisiaj wymiotowała w szkole… Dobrze, że udało jej się oczyścić z tego co ode mnie dostała.

Zuzia ze swoją czarną Panterą ma wybitną umiejętność pokazywania mi moich cieni, moich najczarniejszych stron. Bezwzględnie je obnaża i jednocześnie bezwarunkowo mi wszystko przebacza, wszystkie moje karygodne błędy, wszystkie porażki. Przyszła do mnie później i przytuliła się jak gdyby nigdy nic. Tylko dzieci potrafią z taką łatwością wybaczać. Tego też nas uczą bez przerwy…

Milena też nas zaskoczyła wczoraj. Jak przyszła jej kolej powiedziała ze smutkiem, że ona nie słyszała o czym mówiliśmy, ale że ta rodzina, którą ma jest najlepsza na świecie i że bardzo nas wszystkich kocha: mamę, tatę i Zuzię.

Trudny był wczoraj dzień i trudny ten krąg, ale jednocześnie niezwykle ważny dla nas wszystkich. Wczoraj zrozumiałam jakie to błogosławieństwo móc zobaczyć na własne oczy konsekwencje swoich schematycznych zachowań. Jestem sobie wdzięczna za pomysł pracy w kręgu, bo wiem że teraz każda trudna sytuacja będzie rozwiązywana na bieżąco i dzięki temu unikniemy poważnych problemów wynikających z niedopowiedzeń, z takiego zamiatania pod dywan. Przecież nic się nie stało… owszem stało się.

Nie ma żadnego wytłumaczenia na takie zachowanie. Nie daję już sobie prawa do popełniania takich błędów.

Malując dla Zuzi przyszły mi słowa dla niej: Jesteś gwiazdą o szerokim spektrum działania. Nigdy, nikomu, nie pozwól sobie wmówić, że jest inaczej. Uwierz w to całym sercem.

 

.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: