Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

tunel-1

Znalazłam taki niesamowity Gif w internecie. Tunel wirujący w kolorach takich, jakich nie ma tutaj na Ziemi. Wciągnął mnie nie wiedzieć czemu w swoją przestrzeń tak mocno, że nie mogłam przestać się w niego wpatrywać. Zaczęłam eksperymentować z oczami. W pewnym momencie celowo utworzyłam dwa wiry i obserwowałam co się dzieje. Od razu skojarzyło mi się, że to nasza dualność, dla ułatwienia energia męska i żeńska, wirujące obok siebie. I co się działo ? Jak jedna stawała się za bardzo dynamiczna, dosłownie pochłaniała tą drugą, pożerała ja niejako. Ale pojawiło się też coś innego. W momencie, gdy utrzymywałam wzrokiem obie w równowadze, nagle otwierała się jakaś inna przestrzeń. Odkryłam, że pomiędzy tymi kotłującymi się energiami jest wielka przestrzeń, w której wszystko się dzieje, tylko mało kto to dostrzega bo za bardzo jesteśmy pochłonięci walką. Tam „pomiędzy” jest cały ocean możliwości, którego nigdy nie widzimy, bo nie mamy o nim pojęcia. Ale jakby tak „wcisnąć” się tam świadomością, zobaczyć to i poczuć to jesteśmy w domu 😉

Pisał o tym Adamus: „Kiedy ludzie zaczną pojmować różnicę między świadomością a myślą, zaczną dokonywać wręcz kwantowych skoków w swoim zrozumieniu. Zaczną rozumieć „brakujące” 99% materii i energii oraz to, czym jest przestrzeń między cząstkami.

Co znajduje się w przestrzeni między poszczególnymi cząstkami ? Ta „przestrzeń” wypełniona jest nieuaktywnioną, uśpioną energią – energią, która trwa w neutralnym stanie. Ona tylko czeka, żeby odpowiedzieć na grę ŚWIADOMOŚCI.”

Jak to przełożyć na życie tutaj ? Trudno mi to teraz rozgryźć, wiem że trzeba patrzeć „pomiędzy”, a pomoże nam w tym idealna równowaga, ta cisza w której wszystko się dzieje. Dwie energie będące w idealnej równowadze, przestają ze sobą walczyć, przestają się kotłować, przestają się dominować i nagle zlewają się w jedno otwierając dla nas ten portal do nieskończonych możliwości. Otwierają portal do ogromnej masy energii, która tylko czeka żebyśmy z niej skorzystali. Chyba zaczynam czuć o co w tym chodzi… Coraz częściej wchodzę w te stany „pomiędzy”, w ten swój stan ciszy, idealnej równowagi. To się dzieje wtedy kiedy maluję, wtedy kiedy siadam i rozmawiam ze zwierzętami. Wracając do swojego „normalnego” stanu, takiego zwykłego czuwania, zauważyłam że czuję się niesamowicie ożywiona, pełna energii, radości i zapału. Jestem jak naładowana. W tym miejscu „pomiędzy” dotykamy swojej prawdziwej natury, tego kim naprawdę jesteśmy i tego jakie mamy możliwości. Wierzę, że ten stan można „trenować”, można się nauczyć przebywać w nim coraz dłużej, a jednocześnie całym ciałem i duszą być TU, na Ziemi. Wierzę, że możemy przenieść ten stan do każdej, codziennej naszej czynności. Wtedy wszystko co będziemy robić, będzie nas odżywiać 🙂

P.S. Link do tunelu: https://matthiasm.de/images/Gifs/RainbowBridgeX.gif

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: