Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

wybor

Wpatrując się w tunel zadałam pytanie: jaką rolę ma do spełnienia w moim życiu pewien człowiek ?
Ma cię zatrzymać, albo pchnąć mocno do przodu.
Jak to ? Przecież to dwa przeciwstawne bieguny !
Tak, bo zamiar tego człowieka nie ma tu kompletnie nic do rzeczy. Liczy się twoja reakcja na to co się wydarza.

Jeśli dajmy na to, ktoś próbuje ci coś wmówić, coś ci sugeruje, sprawia że zaczynasz w siebie wątpić, masz zawsze dwa wyjścia. Możesz mu uwierzyć – wtedy pochłania cię energia braku pewności siebie, braku wiary w siebie, energia zwątpienia i umniejszania siebie. Wtedy ta osoba sprawia, że się zatrzymujesz w miejscu lub wręcz cofasz. Masz też drugie wyjście – możesz mu nie uwierzyć, możesz jeszcze mocniej uwierzyć w siebie, w to co czujesz i w to co widzisz. Zasilasz wtedy energię, która cię wspiera i tak naprawdę ta osoba oddaje ci przysługę, bo sprawia że wykonujesz kolejny wielki krok w kierunku samego siebie. I nieważne jest, że możesz popełnić błąd, popełnisz go nie raz. Ale jeśli ufasz sobie, idziesz za wewnętrznym przewodnictwem, za tym co czujesz mocno w sercu, a jeszcze mocniej w sobie, w swoim ciele, w całym swoim jestestwie, wtedy zawsze, ale to zawsze idziesz do przodu na spotkanie tego Kim Jesteś. I nikt nie jest w stanie cię już zatrzymać.

To tak dla przykładu jak można wykorzystywać tą ukrytą energię. Tak naprawdę nie trzeba oczywiście wpatrywać się w tunel. Wystarczy wejść w swoją ciszę, bo tam są wszystkie odpowiedzi…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: