Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Nowa Energia

kosmos1

To takie Post scriptum do obrazu Rajski Ptak: Jakież było moje zdumienie, gdy wczoraj przeczytałam czym jest Nowa Energia. Pisałam już wcześniej post pt. Nauczyciele Nowej Energii, w której ledwo co liznęłam temat dotyczący tego zagadnienia. Otóż wczoraj przeczytałam trochę szerszy opis tego z czym się dopiero zetknęłam. Geoffrey Hope w książce „Podróż Aniołów” opisuje Nową Energię w ten sposób:

Nowa Energia nie jest wibracyjna czy dualistyczna jak obecna energia Ziemi i całego stworzenia. Jest ekspansywna – rozwija się jednocześnie w każdym kierunku. Nie musi wywierać nacisku. Nie potrzebuje tarcia energii wibracyjnej, aby kreować rzeczywistość. Jest tworzona i działa w zupełnie inny sposób. Fizycy kwantowi zaczynają ją dostrzegać, ale jeszcze nie do końca ją rozumieją, więc nazywają ją chaosem, ponieważ nie reaguje tak, jak według nich powinna. Oczywiście, ona jest chaosem, ponieważ, w pewnym sensie, w prawdziwej fizyce wszystko jest chaosem. Prawdziwa energia trwa w nieładzie, dopóki ład nie zostanie jej narzucony, lecz aby nadal mogła się rozszerzać i być ekspansywna, ostatecznie znów musi zostać uwolniona”.

Kurcze, przecież to jest dokładnie to, co działo się podczas malowania przeze mnie Rajskiego Ptaka. Opisałam tam 3 etapy: najpierw był kompletny chaos, potem energie zostały przeze mnie „uczesane”, czyli zaprowadziłam ład, by w końcu nadać ostateczny kształt, uwolnić energię poprzez zaznaczenie wirów tworzących i zmieniających ją. Nawet w przesłaniu napisałam: „Spójrz jak proste jest tworzenie energii, spójrz ile rzeczy możesz wykreować na raz”. Zafascynowało mnie to niesamowicie. Książka była tylko potwierdzeniem, że zaczynam wchodzić w Nową Energię, zaczynam ją pomału pojmować, na razie na poziomie intuicyjnym raczej, ale chyba o to w tym chodzi. Od razu pojawiło się milion pytań w mojej głowie. Muszę dowiedzieć się o niej wszystkiego, muszę się dowiedzieć jak można ją tworzyć, jak kontrolować, jak prowadzić. I wtedy coś w środku mnie roześmiało się w głos: ty wariatko, przecież tej energii NIE DA SIĘ KONTROLOWAĆ, przecież o to właśnie chodzi, przecież ona ma wypływać z ciebie, przenikać wszystko i działać tak, byś niczego już nie kontrolowała umysłem, byś w ten sposób nie ograniczała jej niezwykłego potencjału, byś nic nie zakłócała swoim ograniczonym myśleniem, byś nic nie hamowała. To jest właśnie Nowa Energia, tak to się właśnie dzieje, tak to się odbywa. Ty masz tylko jedno do zrobienia: masz pokochać w pełni siebie, masz kompletnie zaakceptować wszystko co się wydarza, masz mieć do siebie całkowite zaufanie i masz cieszyć się każdą chwilą tutaj, na tej pięknej Ziemi – to wszystko co trzeba zrobić – tak niewiele wydawało by się, ale jednocześnie tak dużo. To są lekcje, z którymi borykamy się przez całe żywota, całe eony lat. Ale nadszedł czas by je wreszcie odrobić 🙂

P.S. Link do dwóch cudownych książek, z których można dowiedzieć się więcej: http://www.bialywiatr.com/index.php?id_product=45&controller=product

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: