Witam Cię serdecznie w moim świecie, w mojej kolorowej przestrzeni, w której przelewam na płótno to, co widzę oczami Duszy. Maluję Anioły, odzwierciedlam Twoją unikalną energię. Do każdego obrazu dostaję przesłanie będące dopełnieniem istotnych dla Ciebie informacji. Obrazy intuicyjne to doskonały sposób na skontaktowanie się ze swoją Istotą.

Cztery Żywioły

4 żywioły

23 stycznia 2014

Dzień rozpoczął się mgliście i bardzo wcześnie. Musiałam wstać o 4 rano jechałam bowiem do Rzeszowa spotkać się z właścicielem wydawnictwa w sprawie wydania mojego albumu „ Na skrzydłach Aniołów”. Było to z lekka szalone, bo miałam spędzić 12 godzin w autobusie nie wiedząc tak naprawdę po co jadę. Ale od samego początku powstania pomysłu miałam w głowie jego i to wydawnictwo więc poszłam tym tropem. Wydawało mi się, że nie wiem po co jadę… ale do czasu. Po drodze jak zwykle ucięliśmy sobie pogawędkę ze Zdzichem, moim Przyjacielem. Pewne zdarzenie osobiste spowodowało wytworzenie czterech wirów energetycznych symbolizujących 4 żywioły. Kręciły się wokół niego, by w końcu połączyć się nad jego głową. Wiedział, że dzieje się coś mocnego, że poruszone zostały ogromne siły by zmienić porządek świata. Zastanowiło mnie to, zaczęliśmy rozmawiać, zobaczyłam je i czułam, że biorę w tym udział. Zasilam je niejako swoją energią. Spytałam o to Zdzicha, nie potwierdził tego, nie zobaczył. Wtedy opisałam mu jak ja to widzę. Rozszerzył widzenie i potwierdził, że rzeczywiście, stoję z boku, przyglądam się z miłością i zasilam energetycznie. Zapytałam czemu to ma służyć ? Panowaniem nad wszystkim – odpowiedział. Wtedy przypomniałam sobie, że ja coś takiego, takie połączenie żywiołów, ale w sobie, zrobiłam już jakiś czas temu, dokładnie 20 października, tylko oczywiście zapomniałam o tym. Dzień wcześniej natomiast malowałam obraz łączący żywioł ognia i wody, łącząc jednocześnie te dwie rzeczy w sobie, łącząc ostatecznie kobietę z mężczyzną. Słowa jakie wtedy do mnie przychodziły to :

Ogień – Woda

Kobieta – Mężczyzna

Ciemność – Światło

Dół – Góra

Ziemia – Niebo

idt. cała nasza dualność… i pewność, że jeśli połączymy w sobie kobietę z mężczyzną, jeśli pogodzimy ich wreszcie, zapanuje Jedność, zniknie wszelka dualność…

Proces zaczął się więc u nas (jak to zwykle) prawie jednocześnie. Potęga żywiołów, panowanie nad wszystkim – chodzi tak naprawdę o panowanie w pełni nad własnym życiem, o taką świadomość, która pozwoli nam tak kreować rzeczywistość jak sobie tylko zapragniemy. Chodzi o pewność CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCEMY, a potem podążanie dokładnie za tym, nie poddając się wątpliwościom, które obracają wszystko w nicość. Wtedy Zdzichu zaczął tłumaczyć rzeczywistości równoległe i to, że cała nasza przyszłość już jest, istnieje w przestrzeni, wszystkie jej możliwe opcje i wersje. Od nas zależy, co wybierzemy. Wtedy mnie olśniło: Tak ! Wiem już po co jadę ! Nie mogę powtarzać, że nie wiem, bo nic nie stworzę ! Jadę po to, żeby wybrane przeze mnie wydawnictwo wydało mój album, żeby był on niejako pod ich egidą, żeby dzięki nim poszedł w świat, a ja zyskała nowych klientów, nowe możliwości malowania, nowe zamówienia. O to chodziło, wiedziałam już czego chcę. Energia podniosła mi się niesamowicie. Jechałam z zupełnie innym już nastawieniem.

Spotkanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania… chociaż nie, wiedziałam że tak będzie, WIDZIAŁAM TO… i tak też się stało. Rozmawialiśmy tak, jakbyśmy się znali od stu lat, co pewnie niewiele mija się z prawdą. Spotkałam człowieka niezwykle otwartego, o bardzo zbliżonej wibracji, więc czuliśmy się świetnie w swoim towarzystwie. 4 godziny minęły błyskawicznie. Powstał projekt co robimy. Wiem, że wydamy razem ten album, wiem że odniesie on sukces. JESTEM TEGO PEWNA.

Comments on: "Cztery Żywioły" (2)

  1. Darek Wroblewski jest nie tylko wydawca. To niezwykla osoba. Tak samo jak Ty Aniu. Powstanie piekna rzecz. Gratulacje i radosc :))))))

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: